Park Rozrywki Mandoria Miasto Przygód – wielkie otwarcie już 8 lipca!

atrakcje dla dzieci mandoria łodzkie rzgow
Nadszedł koniec długiego oczekiwania — Park Rozrywki Mandoria w Rzgowie za chwilę już otworzy swoje bramy przed wszystkimi osobami spragnionymi rozrywki! W tym parku nie zabraknie atrakcji dla dzieci, ale i starszych miłośników przygody. Czas więc dać porwać się zabawie i wraz z 8 lipca pozwolić sobie na nieco szaleństwa. Sprawdźmy więc, co czeka na nas w parku, który otworzy się już za chwilę! Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

Od naszej zapowiedzi Parku Rozrywki Mandoria minęło już ponad 1,5 roku i z przyjemnością możemy zakomunikować, że 8 lipca to oczekiwanie skończy się, a jedyne Miasto Przygód w Polsce otworzy swoje bramy przed wszystkimi chętnymi! To właśnie tutaj, Europa z czasów renesansu połączy się z nowoczesnością, a miasto handlowe rodem z XVI wieku stanie się parkiem rozrywki! Czasy te były niezwykle ciekawe, gdyż to wtedy między innymi wyznaczono nowe szlaki na lądzie i wodzie… lecz nie tylko!

atrakcje dla dzieci mandoria łodzkie rzgow 2

Warto też zaznaczyć to, że odbywające się 8 lipca otwarcie zadaszonej części parku rozrywki Mandoria to zaledwie I etap ogromnej inwestycji mającej objąć finalnie teren aż… 50 hektarów! Wspomniany I etap zawiera w sobie zadaszony park o powierzchni 1,5 hektara — sami widzicie, że to zaledwie początek czegoś wielkiego!

Odkryj-Mandorie_2-atrakcje dla dzieci mandoria łodzkie rzgow

W Parku Mandoria Miasto Przygód na gości czekają naprawdę różnorodne atrakcje, doskonałe dla gości w przeróżnym wieku. Swoje miejsce znalazły tu rodzinne rollercoastery, klasyczne karuzele lub pływające po wodzie łódki… lecz to oczywiście nie wszystko! Nie brakuje też tu innych, ekstremalnych atrakcji! Warto wspomnieć, chociażby o kolejce górskiej Merkant, dwupoziomowej karuzeli weneckiej Karawana, Latarni Leonarda czy też karuzeli łańcuchowej Klejnot. 

Latarnia_Leonarda_atrakcje dla dzieci mandoria łodzkie rzgow

Merkant_atrakcje dla dzieci mandoria łodzkie rzgow

To oczywiście zaledwie początek długiej listy dostępnych tam sposobów spędzania czasu i oczywiście zachęcamy was do sprawdzenia wszystkich z nich! To może być niesamowita przygoda, szczególnie dla najmłodszych! Zauważycie na pewno, że elementem który, łączy wszystkie atrakcje to ich unikalne nazwy i wystylizowanie ich zgodnie z tematem całego parku. Warto też wspomnieć o tym, że wiele z nich jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Godziny otwarcia Park Rozrywki Mandoria Miasto Przygód

Po swoim otwarciu dnia 8 lipca Park Rozrywki będzie czynny całorocznie w następujących godzinach:

  • poniedziałekczwartek: 10:00 – 20:00
  • piątekniedziela oraz święta: 10:00 – 20:00

Dojazd do Park Rozrywki Mandoria Miasto Przygód

Mandoria Miasto Przygód znajduje się w miejscowości Rzgów (woj. łódzkie). Dojazd na miejsce jest niezwykle komfortowy, dzięki bliskości autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) i drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Na zmotoryzowanych odwiedzających czeka tu bezpłatny parking dla samochodów osobowych. Dokładną mapę lokalizacji tego parku znajdziecie poniżej.

Sprawdź też:

Łódź – atrakcje dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *