Park rozrywki „W Dechę” – Bielsko Biała

Pierwszy w Polsce w pełni ekologiczny park rozrywki i edukacji zaprasza do zabawy małych i dużych wśród skandynawskich wnętrz.

Park W DECHĘ to pierwszy w Polsce park ekologiczny, który znajduje się w Bielsku-Białej. Już w 2016 roku uzyskał pierwsze miejsce w województwie Śląskim podczas Ogólnopolskiego Plebiscytu na najlepszą inwestycję dla dzieci. Celem parku jest nie tylko świetna zabawa i rozwijanie logicznego myślenia, ale i promowanie wśród dzieci dbałości o naturę i środowisko naturalne.
Nie od dziś wiadomo, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, dlatego Park W DECHĘ to aż 5000m2 drewnianych konstrukcji, gdzie dzieci mogą stać się małymi naukowcami podczas zajęć edukacyjnych i warsztatów czy wydarzeń kulturowych.

⬇⬇ Sprawdź koniecznie ⬇⬇
śląskie z dzieckiem atrakcje weekend wiosna

Park W DECHĘ – atrakcje

Jedną z najnowszych i zarazem najbardziej ekscytujących atrakcji Parku W DECHĘ jest Gigantyczny 13-metrowy Goryl. Po zdobyciu szczytu możemy zdecydować się na jedną z dwóch zjeżdżalni: zakręconą czerwoną, lub falowaną niebieską. Niezapomniane emocje gwarantowane!

park w deche bielsko biała opinie cennik dojazd

Rozległe tory wodne napędzane przez młyńskie koło z pewnością przypadną do gustu małym odkrywcom, którzy będą mogli stać się kapitanem własnego statku. Umieszczone na torach liczne śluzy, kołowrotki czy zapadnie – pozwolą na kreatywną zabawę, która na długo zapadnie w ich pamięci.

opinie park w deche bielsko biała mapa dojazdu

Labirynty, tajne przejścia i liczne linowe przeszkody – a wszystko wewnątrz 24-metrowego, drewnianego krokodyla! Po drapaniu się na ściankę wspinaczkową lub drabinę – możemy udać się do punktów obserwacyjnych umieszczonych na jego grzbiecie. Ale to nie wszystko! Na koniec czeka na nas pokręcony ogon krokodyla z rolkową zjeżdżalnią!

park w deche bielsko biała cennik opinie dojazd

Park W DECHĘ postanowił odczarować nudną grę w golfa i przygotował dla wszystkich świetną, rodzinną zabawę. Na sześciu stołach do krykieta kryje się mnóstwo przeszkód, a za pomocą specjalnego kija musimy trafić piłką do wszystkich dołków. To niezapomniana zabawa dla całej rodziny. Na samym środku Parku w DECHĘ usytuowany jest park linowy. który umożliwia obserwację pozostałych atrakcji z wysokości. Dzieciom z pewnością spodobają się liczne kładki, mosty i tajemnicze niedźwiadki.

A na niepogodę… – Leopark Bielsko Biała – Centrum Zabaw Dzieci

park w deche bielsko biała opinie cennik

Wśród pozostałych atrakcji Parku w DECHĘ znajdziemy Szczudlanego Jeża, ogromną poduchę do skakania, tunel kreta i kreatywną piaskownice. Nie powinniśmy również zapomnieć o kostkarni – to dwupoziomowe tory przeszkód dla dzieci znajdujące się w dziesięciu kostkach.

Na głodnych i zmęczonych kreatywną zabawą czeka Mataja Bistro – mieszczące się w strefie gastronomicznej miejsce, w którym możemy odpocząć i zaspokoić głód przepysznym jedzeniem. Posłuchamy tutaj również muzyki na żywo, a wszystko to w pięknym, skandynawskim wnętrzu. Park w DECHĘ to także idealne miejsce na organizację urodzin dziecka czy półkolonie, a także na świetną zabawę podczas szkolnej wycieczki!


Park W DECHĘ – godziny otwarcia

  • kwiecień – maj: 10:00-19:00
  • czerwiec: 10:00-20:00
  • lipiec – sierpień: 10:00-21:00
  • wrzesień – październik: 10:00-19:00
  • Bistro Mataja: codziennie 10:00-21:00

Lokalizacja Park W DECHĘ

Sprawdź także:

Śląsk – gdzie na weekend z dzieckiem? Najlepsze atrakcje dla dzieci

1 comment

Leave Comment