Pałac i Folwark Galiny

Pałac Galiny atrakcje dla dzieci

Stylowe wnętrza, wspaniały park, specjalne udogodnienia i atrakcje dla dzieci – to wszystko czeka na rodziny w Majątku Galiny. To również idealne miejsce do nauki jazdy konnej zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W pięknej okolicy, pomiędzy Lidzbarkiem Warmińskim i Kętrzynem znajduje się wybudowany w 1589 roku dla barona Botho renesansowy pałac w Galinach. To obiekt wyjątkowym w skali Warmii i Mazur. Został perfekcyjnie odrestaurowany, dzięki czemu można poczuć w nim atmosferę minionych wieków. W skład kompleksu wchodzi też zabytkowy XIX-wieczny folwark, pałacowy park oraz ogromna posiadłość pełna wspaniałych miejsc do rekreacji, uroczych ścieżek, stawów, zwierząt i roślin. Przez teren majątku przepływa rzeka Pisa, tworząc malowniczą dolinę. Mazurska przyroda jest tu więc na wyciągnięcie ręki i stwarza idealne warunki do rodzinnego wypoczynku.

wczasy noclegi warmińsko mazurskie Galiny

Hotelowe pokoje rozmieszczone są zarówno w pałacu, jak i w folwarku. Wszystkie wnętrza są zaprojektowane indywidualnie, przestronne, pełne drewna i zabytkowych przedmiotów. Posiadają łazienkę, a na wyposażeniu mają telewizor, telefon czy suszarkę. Dla rodzin z dziećmi zabezpiecza się gniazdka elektryczne i meble. Na życzenie gości dostępne są też przewijaki, łóżeczka, podgrzewacze, elektroniczna niania czy nawilżacz powietrza. Działa też bezpłatne Wi-Fi.

Sprawdź aktualną ofertę: Pałac i Folwark Galiny

Mazury hotele przyjazne dzieciom gdzie

Na specjalne względy rodziny mogą liczyć także w restauracji – Gospodzie Galiny, która usytuowana jest na dwóch poziomach w zabytkowym spichlerzu, pod efektowną wieżą zegarową. Urządzona jest w stylu tradycyjnej gospody z kominkiem i piecem chlebowym. Dwukrotnie została wyróżniona „czapką” w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska. Dla dzieci przygotowano tu osobne menu, pełne świeżych i zdrowych produktów. Jest tu także pokój zabaw z grami planszowymi i konsolą Xbox, a w smakowaniu pysznych potraw pomocne będą odpowiednie dla maluchów krzesełka, sztućce i naczynia oraz podgrzewacze do butelek.

z dzieckiem Mazury opinie Pałac Galiny

Atrakcje dla dzieci - Pałac i Folwark Galiny

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze majątku nasze pociechy znajdą tu dla siebie mnóstwo miejsc do zabawy i z pewnością nie będą się nudzić. Sporo tu możliwości uprawiania aktywnego wypoczynku – jest plac zabaw, boisko do siatkówki i piłki nożnej, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego (m.in. do Nordic Walking) odpowiedniego dla dzieci. Zimą można tu jeździć na łyżwach i nartach biegowych. Natomiast w hotelowej bibliotece można znaleźć kolorowanki i bajki.

hotel z salą zabaw Mazury Galiny opinie

Nauka jazdy konnej dla dzieci i dorosłych

Na terenie kompleksu działa też farma miniaturowych zwierząt, na której mieszkają małe koniki, kózki i owieczki. Maluchy mogą się z nimi bawić i karmić je. Instruktorzy prowadzą też zajęcia z jazdy konnej na kucykach i powożenia minibryczkami. Zresztą działająca przy tutejszej stadninie szkoła jazdy konnej organizuje zajęcia także dla dorosłych.  Pałac i Folwark Galiny dysponują  dwiema w pełni wyposażonymi krytymi halami i prowadzimy zajęcia na każdym poziomie przez cały rok. 

Stadnina Koni Galiny nauka jazdy opinie

nauka jazdy konnej dla dzieci hotel mazury

Cała posiadłość zajmuje obszar aż 300 ha. Pałac otoczony jest bezpośrednio przez wspaniały 4,5-hektarowy park w stylu angielskim, przez który przepływa Pisa. Powstały na niej malownicze stawy i wyspy. Jest tu malownicza ścieżka spacerowa, altany, wodospady i mnóstwo zacisznych zakątków. Można podziwiać tu piękną roślinność, ptactwo, zabytkową studnię i armatę. Przy największym stawie znajduje się plaża z pomostem. Są tu też świetne warunki do wędkowania.

Hotel dysponuje sauną – Ruską Banią oraz organizuje kuligi i biesiady. Istnieje również możliwość wynajęcia opiekunki do dzieci.

rekomendacja noclegi dla dzieciPałac i Folwark Galiny to wspaniałe miejsce na wczasy z dziećmi, dlatego otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl

Pałac i Folwark Galiny Galiny 110, 11-200 Bartoszyce www.palac-galiny.pl