Oceanarium Prehistoryczne 3D Warszawa

atrakcje dla dzieci Warszawa

W niezwykłym Oceanarium Prehistorycznym 3D w Warszawie możemy odbyć wyprawę do oceanicznych głębin. Stworzenia niesamowite i straszne zarazem czyhają za każdym rogiem.

ATRAKCJA NIECZYNNA - opis archiwalny Zobacz koniecznie: Najlepsze atrakcje dla dzieci w Warszawie

Zwierzęta morskie, które wyginęły miliony lat temu, do dzisiaj fascynują małych i dużych odkrywców. Z przyczyn oczywistych jednak nie można było do tej pory zobaczyć ich w pełnej okazałości. To się jednak zmieniło. W Oceanarium Prehistorycznym 3D mamy okazję podziwiać je w naturalnej wielkości, pływające w morskich głębinach. Podglądamy je od środka, spacerując po dnie oceanu suchą stopą. To zdecydowanie więcej niż kino, warto przekonać się o tym na własnej skórze. Zwłaszcza że oceanarium ma świetną lokalizację – znajduje się w budynku Stadionu Narodowego w Warszawie.

atrakcje dla dzieci oceanarium Warszawa

​Atrakcje Oceanarium Prehistoryczne 3D

Wędrując ścieżkami labiryntu przechodzimy obok ogromnych ekranów, które przypominają akwaria. Na nich widać swobodnie pływające prehistoryczne gady, ryby i ssaki żyjące na naszej planecie nawet 350 milionów lat temu. Ożywione zostały za pomocą najnowszej technologii, a ich wiarygodność potęgują jeszcze efekty dźwiękowe generowane przez specjalny system nagłośnienia. Nad pieczołowitym odwzorowaniem wyglądu każdego ze zwierząt czuwali paleontolodzy.

Każdy gatunek ma swoją salę, w której prezentowany jest film o nim. Można się przy tym dowiedzieć, skąd pochodzi dane stworzenie, jakie były jego zwyczaje i czym się żywiło. Zobaczymy tu przodków dzisiejszych zwierząt – m.in. wielkie żółwie, będącego przodkiem waleni Bazylozaura, wodnego jaszczura Mozazaura, a także 10-metrowego gada Liopleurodona. Jedną z największych atrakcji oceanarium jest 20-metrowy rekin. Trzeba mieć się na baczności, bo przy takim monstrum wszystko może się wydarzyć.

stadion narodowy rodzinne atrakcje

Ceny biletów Oceanarium 3D Warszawa

Normalny – 20 zł Ulgowy – 17 zł Bilet Głowy Rodziny – (Bilet dla osoby dorosłej w rodzinie) – 20 zł Bilet Moich Bliskich (bilet dla członków rodzin, ważny wraz z Biletem Głowy Rodziny) – 16 zł Grupowy – 16 zł

Poznaj inne atrakcje na Stadionie Narodowym

Dojazd na Stadion Narodowy: