Smart Kids Planet w Warszawie – wkrótce OTWARCIE

Smart Kids Planet Warszawa
Wielkimi krokami zbliża się otwarcie kolejnej atrakcji dla dzieci. Smart Kids Planet to innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy w Warszawie. Tydzień otwarcia odbędzie się w dniach 14 -20.09.2019. Poznajcie planowane atrakcje oraz ceny biletów.

Smart Kids Planet przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-12 lat. Będzie zajmować powierzchnie około 2000 metrów kwadratów na stadionie PGE Narodowy (wejście od strony Al. Zielenieckiej w Warszawie, brama nr 1). Rodzice wraz z pociechami będą mieli okazję zapoznać się z sześcioma strefami tematycznymi podzielonymi na kategorie wiekowe. Do tego dochodzi jeszcze pięć sal warsztatowo-urodzinowych. Dzieci będą mogły potrenować percepcje, motorykę, wyobraźnie czy zdolności strategiczne.

Strefa dla najmłodszych – Tuptaj

Ta strefa jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Będą miały do dyspozycji m.in.: miękką łąkę, suche baseny z kolorowymi piłeczkami czy zjeżdżalnie. Takie atrakcje umożliwiają rozwijanie zdolności motorycznych, naukę chodzenia lub raczkowania. W drugiej części strefy, dzieci będą miały okazję korzystać z wielu kryjówek i norek przeznaczonych do zabawy. Jednak główną atrakcją tej strefy jest drewniany domek. Dzieci będą mogły dostać się do niego przez dwa wejścia. Tam będą mogły znaleźć ukryte piankowe atrakcje.

Zobacz też:

->Stadion Narodowy Warszawa-zwiedzanie i atrakcje<-

Smart Kids Planet Warszawa Narodowy opinie

Strefa Odkrywaj

Główną atrakcją tej strefy jest duża rakieta. Do środka prowadzi podświetlana ścieżka wspinaczkowa. Symbolizuje Drogę Mleczną. Oprócz rakiety, na dzieci czekają m.in.: Prętki Skrętki, Magiczny Park, Kiosk aplikacji, czy Przebieralnia. Ta strefa obfituje w kosmiczne atrakcje.

Smart Kids Planet opinie Narodowy

Strefa Fantazjuj

Na wielkim ekranie w wyciemnionej sali multimedialnej dzieci będą miały możliwość przeżycia niezapomnianej przygody. Projekcje Warszawy oraz kosmicznych przestworzy ożyją za pomocą rysunków dzieci. To będzie możliwe po ich zeskanowaniu. Po tym prace pojawią się na ekranie. Kolejną ciekawą atrakcją stanowi interakcja z wykreowanymi elementami. W zamyśle mają reagować na dotyk, dzięki którym będą wykonywać akrobacje na ekranie. To ma zapewnić, że dzieci będą zachwycone zabawą.

Smart Kids Planet

Strefa Segreguj

Akcja Segregacja ma być miejscem, które ma uczyć odwiedzających takich zagadnień jak: recykling i plusy segregowania śmieci. Osiem eksponatów tworzy Halę Przetwarzania Odpadów. Dzieci etapami wykonują proces recyklingu. Zaczną od sortowania. Potem będą czyścić odpady chemicznie, suszyć oraz wytłaczać. Dzięki temu pociechy nauczą się  ekologicznego podejścia do życia codziennego. Wyznaczone trasy pokazują, że kolejność wykonywania zadań nie jest przypadkowa. Ta strefa będzie uczyć dzieci pracy w grupie.

Smart Kids Planet

Strefa Twórz

Jest przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Będą mogły wykorzystać architektoniczne zdolności przy tworzeniu rzeczy na Placu Budowy. Atrakcjami w tej strefie oprócz Placu Budowy będą ścianka przepychanka oraz Machinarium.

Smart Kids Planet Warszawa atrakcje opinie

Strefa Trenuj

Ona będzie spełnieniem marzeń młodych pasjonatów piłki nożnej. Dzieci na prawdziwej murawie będą trenować m.in.: dryblingi między przeszkodami lub rzuty wolne.

Smart Kids Planet Warszawa atrakcje opinie

Ceny biletów

BILETY INDYWIDUALNE         PON – CZW               PT – ND i ŚWIĘTA

1 GODZINA     25,00 zł                      29,00 zł

2 GODZINY                               35,00 zł                    39,00 zł

2 GODZINY / VOUCHER /      35,00 zł                      39,00 zł

KOLEJNA MINUTA                   0,45 zł                          0,45 zł

CAŁY DZIEŃ                              39,00 zł                      49,00 zł

KARNET / Karty PODARUNKOWE – 5 WEJŚĆ PO 2 GODZ. [30 dni]              170,00 zł

KARNET / Karty PODARUNKOWE – 10 WEJŚĆ PO 2 GODZ. [60 dni]                       310,00 zł

DZIECI PONIŻEJ 12 MIESIĄCA*          Za darmo        -50%

DZIECI POSIADAJĄCE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI       -50%    -50%

KARTA DUŻEJ RODZINY         -25%                                      -25%

Nieoddanie lub zniszczenie karty wejścia     50,00 zł           50,00 zł

BILET GRUPOWY 2 GODZ. (powyżej 20 osób)          29,00 zł           –

BILET GRUPOWY 2 GODZ. + ZAJĘCIA 30 min (powyżej 20 osób)    35,00 zł           –

Zrób to Sam (sala 2 godz., pobyt w centrum 2,5 godz.)       pn-czw 65 zł    pt-nd 79 zł

Smart (sala 2 godz. w tym animator, pobyt w centrum 2,5 godz.) pn-czw 60 zł    pt-nd 75 zł

Smart + (sala 2 godz. w tym animator i warsztat, pobyt w centrum 2,5 godz.)     pn-czw 75 zł    pt-nd 90 zł

Urodziny z Błękitkiem (sala 2 godz. w tym animator i Błękitek, pobyt w centrum 2,5 godz.)       pn-czw 95 zł             pt-nd 110 zł

Promocje nie łączą się z innymi obowiązującymi. Od poniedziałku do czwartku dzieci poniżej jednego roku życia mają wejście za darmo. Od piątku do niedzieli za dzieci między 6, a 12 miesiącem życia obowiązuje 50% opłaty. Na teren Smart Kids Planet dzieci wchodzą wyłącznie w skarpetkach. Obuwie muszą zostawić w szatni. Opiekunowie muszą założyć ochraniacze na buty.

Czytaj również:
Warszawa z dzieckiem – najlepsze atrakcje

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Subscribe to our newsletter