Smart Kids Planet, czyli Pierwsze Centrum Mądrej Zabawy w Polsce

Smart Kids Planet to innowacyjne i interaktywne Centrum Mądrej Zabawy w Warszawie. Bawi, uczy, pozwala eksperymentować i zachwyca w każdym szczególe. Poznajcie najciekawsze atrakcje Smart Kids Planet oraz ceny biletów.

Smart Kids Planet to miejsce jakiego do tej pory nie było! To pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy, które wypełnia lukę między salami zabaw, a centrami nauki. Misją Smart Kids Planet jest inspirowanie dzieci do odkrywania świata, poprzez ideę mądrej zabawy. Dlatego też wszystkie eksponaty (w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce) zostały stworzone w nurcie edutainment – edukacji przez rozrywkę. Na Waszych małych odkrywców czeka ponad 50 angażujących atrakcji. W samym sercu Warszawy, w historycznej przestrzeni Fabryki Norblina, na 1600 m2, umieściliśmy 9 stref mądrej zabawy. Wszystko po to, aby rozwijać u najmłodszych kompetencje przyszłości, uczyć współpracy, zapoznawać z najnowszymi technologiami i kształtować dobre ekologiczne nawyki. Centrum dedykowane jest dzieciom w wieku 0 – 10 lat.

Przy zakupie online nawet 40 % zniżki na bilet >>sprawdź<<

Strefa dla najmłodszych – Tuptaj

Ta przestrzeń jest przeznaczona dla maluchów, które dopiero zaczynają poznawać świat. Mają one do dyspozycji m.in.: miękką łąkę, suche baseny z kolorowymi piłeczkami, małe zjeżdżalnie lub kryjówkę pełną szeleszczących elementów. Takie atrakcje umożliwiają rozwijanie zdolności motorycznych, naukę chodzenia lub raczkowania. W drugiej części strefy dzieci mogą skorzystać z wielu kryjówek i norek przeznaczonych do zabawy. Jednak główną atrakcją tego miejsca jest drewniany domek, do którego można dostać się dwiema drogami. Tam na maluchy czekają m.in. ukryte piankowe atrakcje, płytki manipulacyjne i kolorowe kulki.

Zobacz też:

->Warszawa – atrakcje dla dzieci<-

gdzie z dzieckiem Warszawa sale zabaw centrum nauki zabawa SmartKids_Tuptaj

najlepsza sala zabaw dla dzieci Warszawa centrum mądrej zabawy Smart Kids Planet Tuptaj

tuptaj - strefa dla dzieci sala zabaw Centrum Mądrej Zabawy opinie Warszawa z dzieckiem

Strefa Galaxy – Odkrywaj

Następna stacja? Stacja Galaxy!
Zabawa w naszym cyberbezpiecznym, kosmicznym świecie rozwija kompetencje przyszłości, dziecięcą wyobraźnię, sprawność ruchową, motorykę małą i odbiór sensoryczny każdego Bystrzaka.

smart kids planet Warszawa najlepsza sala zabaw dla dzieci opinie 2024 (1)

To w tej strefie dedykowanej dzieciom 6-10 lat Bystrzaki ruszą w międzygalaktyczną podróż za pomocą rakiety, do której wejścia prowadzi podświetlana ścianka wspinaczkowa. Jako kosmonauci zrozumieją tu czym jest świadoma komunikacja w sieci i odkryją jak w cyberprzestrzeni zachować bezpieczeństwo. Nauczą się, że wszystko w internecie zostawia ślad i poznają symbole towarzyszące im tam na co dzień. Wskakujcie wraz z nimi w rakiety – niech prowadzą Was gwiazdy!

smart kids planet Warszawa najlepsza sala zabaw dla dzieci opinie 2024 (2)

Strefa Zgranej Paczki

Strefa Zgranej Paczki to wyjątkowa przestrzeń, w której najmłodsi poznają drogę paczki od jej wysyłki, aż po dostarczenie do automatu paczkowego. Zmontuj zgraną ekipę, wybierzcie cel paczki i wspólnymi siłami zadbajcie o jej ekologiczne dostarczenie.
Paczka w drodze? Narysuj swoją wymarzoną przesyłkę i wyślij powiadomienie pocztą pneumatyczną przez całe Centrum! Wiadomość możesz odebrać na wielkim smartfonie.
centrum zgranej paczki Centrum Mądrej Zabawy dla dzieci Warszawa gdzie z dziećmi opinie (2)
Strefa Zgranej Paczki smart kids planet

Strefa Mądrych Zakupów

Tu najmłodsi mają możliwość wcielenia się w rolę sprzedawcy, pracownika sklepu lub kupującego. Za pomocą określonej liczby Smart złotówek, Bystrzaki uczą się oszczędzania, podstaw przedsiębiorczości oraz planowania. Specjalnie dobrane listy zakupów oraz sklepowe produkty pozwolą również poznać podstawy zbilansowanego żywienia.
Weź ze sobą listę zakupów! Skompletowane przez dietetyka listy zakupów, potrzebne do stworzenia zbalansowanych posiłków, czekają przy wejściu do sklepu. Wybierz najbardziej odpowiadający Ci przepis i skompletuj koszyk pełen przydatnych produktów. Czas udać się do kasy – zeskanuj wszystkie produkty i zapłać.
Biedronka sklep dla dzieci Warszawa sala zabaw atrakcje
sklep dla dzieci Biedronka sala zabaw gdzie Warszawa SmartKids_MadreZakupy
zabawa w sklep dla dzieci Warszawa Biedronka sala zabaw opinie StrefaMadrychZakupow

Jabłkowy Sad

Poznaj detale związane z procesem produkcji ekologicznej żywności i przeżyj niecodzienną przygodę w sadzie pełnym jabłek. Zbierz dojrzałe owoce, umyj i przetransportuj do miejsca docelowego. Sam zdecydujesz na co przeznaczyć swoje zbiory. Sok, a może bezpośrednio na sklepową półkę? Kilka ruchów przekładnią wystarczy, by umyte owoce skierować w wybranym przez siebie kierunku, uzyskując fontannę świeżo wyciśniętego napoju lub załadowując samochód dostawczy.
centrum mądrej zabawy sala zabaw Warszawa SmartKids_JablkowySad2

Strefa Fantazjuj

To miejsce, z którego dzieci wyruszą w fantastycznie kosmiczną podróż prosto przez internetową krainę – oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Przebrniemy razem z nimi przez barierę grawitacji i będziemy podróżować po kosmicznych strefach edukacyjnych. Stworzymy własnego Awatara a następnie podejmiemy się misji na pokładzie Statku Galaxy. Każdy Bystrzak będzie mógł tu zostać Strażnikiem Knox i zwalczać wirusy podróżując w Galaktyce Netykiety. To właśnie tutaj dzieci rozwijają  kompetencje przyszłości i takie umiejętności jak posługiwanie się technologią, spostrzegawczość, logiczne myślenie, kreatywność i zdolności poznawcze.

nowe atrakcje dla dzieci Warszawa - sala zabaw Smart Kids Planet 2024

Strefa Segreguj

Dlaczego warto segregować śmieci? Co to jest recykling? Co się dzieje z odpadami po tym, gdy wyrzucimy je do kosza i gdy zabierze je śmieciarka? Akcja Segregacja jest miejscem, w którym dzieci znajdą odpowiedzi na te pytania. Osiem stanowisk tworzących Halę Przetwarzania Odpadów pozwala dzieciom przejść przez cały proces recyklingu. Zaczynają od sortowania, potem czyszczą odpady chemicznie, suszą oraz wytłaczają. Taka zabawa pomoże uświadomić dzieciom, że ekologiczne podejście do życia to kwestia naprawdę małych kroków wykonywanych codziennie. Ta strefa uczy dzieci nie tylko świadomego myślenia o generowanych przez nas odpadach i myślenia przyczynowo-skutkowego, ale też rozwija umiejętności pracy w grupie. Idealny pretekst, by po powrocie do domu wprowadzić segregowanie odpadów na poważnie.

Centrum Mądrej Zabawy Warszawa atrakcje dla dzieci SmartKids_Segreguj

nowe atrakcje dla dzieci w Warszawie 2024 sale zabaw najlepsze opinie

Strefa Twórz

Jest przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Mogą one wykorzystać niepohamowaną potrzebę tworzenia i być może odkryć w sobie architektoniczne zdolności podczas konstruowania obiektów na Placu Budowy. Atrakcjami w tej strefie oprócz Placu Budowy są tablica z silikonowymi patyczkami do odbijania kształtów (Ścianka Przepychanka) oraz ćwiczące strategiczne umiejętności Machinarium.

atrakcje dla dzieci Warszawa Centrum kreatywnej zabawy sala Zabaw Smart Kids Planet opinie (1)

atrakcje dla dzieci Warszawa Centrum kreatywnej zabawy sala Zabaw Smart Kids Planet opinie (2)

Strefa Trenuj

To spełnienie marzeń młodych pasjonatów piłki nożnej. Dzieci na prawdziwej murawie będą trenować m.in.: dryblingi między przeszkodami i rzuty wolne do bramki, której broni ruchomy bramkarz. To doskonałe miejsce, by dać upust swojej energii, poćwiczyć umiejętności gry zespołowej i nauczyć się zdrowej rywalizacji.

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Ceny biletów Smart Kids Planet

Bilety kupicie już od 39 zł! Dodatkowo Centrum przygotowało Smart Promocje w tygodniu, które pozwalają taniej i dłużej cieszyć się mądrą zabawą!
Ważne, aby kupić bilet online, ponieważ gwarantują wejście i są do 40% tańsze niż na recepcji! Nie ryzykujcie w weekendy z kupnem biletów na miejscu – to może się nie udać!

W celu zdobycia informacji i zakupu biletów należy udać się na  stronę 

Lokalizacja i godziny otwarcia Smart Kids Planet

  • Centrum otwarte jest codziennie od godz. 9:00 do 20:00. W okresach świątecznych proszę sprawdzić oficjalną stronę.
  • Centrum zlokalizowane jest w samym sercu Warszawy – w Fabryce Norblina! Poziom -1 w budynku Plater, ul. Żelazna 51/53, Warszawa

 

Czytaj również:
Gdzie z Warszawy na weekend z dzieckiem – propozycje do 150 km

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1