Mini Park Rozrywki w Borysewie – atrakcja idealna dla rodzin z dziećmi!

W Borysewie pojawiło się nowe, ciekawe miejsce dla rodzin z dziećmi! Mowa oczywiście o nowym Mini Parku Rozrywki, powstałym właśnie w tym mieście! Dziś pokażemy wam, co czeka na was na miejscu i dlaczego powinniście możliwie najszybciej zaplanować swoją wyprawę właśnie do Borysewa! Zapraszamy do dalszej lektury naszego artykułu! Cały park to niezwykle kameralne miejsce, położone nieopodal innej, bardzo cenionej atrakcji — Zoo Safari Borysew. Jest ono przeznaczone dla rodzin z dziećmi... oraz dorosłych pragnących trochę zaszaleć w towarzystwie swoich pociech. Zadacie pewnie pytanie: co znajdziemy na miejscu? Otóż być może zdziwicie się, lecz całkiem sporo! Nie zabraknie tutaj klasyki wesołych miasteczek, takich jak karuzela "Parasolki", z której obejrzycie świat z wysokości 8 metrów czy karuzeli łańcuchowej, która zakręci waszym światem! Poza tym znajdziemy tu autodrom, czyli szalone auta elektryczne pozwalające na naprawdę sporą prędkość, a to nie wszystko! Przewidziano tu także zestaw atrakcji dla najmłodszych, w skład których wchodzą kolejka konwój, karuzela dziecięca, trampoliny Eurobungee oraz zjeżdżalnia dmuchana "Magic". Taki zestaw na pewno zadowoli każdego miłośnika dobrej zabawy! mini park rozrywki borysewo atrakcje dla rodzin z dziecmi 4 Z atrakcji takich jak "Parasolki", "Łańcuchowa" lub Autodrom dzieci muszą korzystać wraz z osobą dorosłą. Natomiast samodzielnie mogą one skorzystać ze zjeżdżalni, eurobungee, kolejki i karuzeli dziecięcej. W razie wątpliwości należy zapytać o informacje obsługę obecną na miejscu. Na terenie Mini Parku Rozrywki znajdują się punkty do dezynfekcji dłoni, a wszystkie urządzenia posiadają aktualne decyzje zezwalające na eksploatację z Urzędu Dozoru Technicznego oraz wymagane certyfikaty.

Godziny otwarcia Park Rozrywki w Borysewie

  • Wtorek — Niedziela 10:00 do 20:00 
Mini Park Rozrywki w Borysewie w 2021 będzie czynny do późnej jesieni (planowane zakończenie sezony wraz ze wspomnianym Zoo Safari).

Cennik biletów Park Rozrywki w Borysewie

Wejście na teren parku jest bezpłatne. Za korzystanie z atrakcji płacimy na miejscu w kasie zgodnie z cennikiem, który:
  • zjeżdżalnia dmuchana Magic: 8 zł/za osobę
  • kolejka Konwój: 8 zł/za osobę
  • karuzela dziecięca: 8 zł/za osobę
  • Eurobungee: 12 zł/za osobę
  • karuzela łańcuchowa: 12 zł/za osobę
  • karuzela Parasolki: 12 zł/za osobę
  • autodrom: 15 zł/za osobę
Za bilety wstępu można płacić gotówką lub kartą. park rozrywki Borysew dojazd ceny atrakcje godziny otwarcia

Lokalizacja Park Rozrywki w Borysewie

Park Rozrywki w Borysewie znajduje się w odległości 200 metrów przed Zoo Safari Borysew (jadąc od strony Poddębic/Uniejowa). Jeżeli chodzi o kwestię parkingu, dla zmotoryzowanych to odwiedzający mogą skorzystać z parkingu Zoo (płatne 15 zł od samochodu) lub pozostawić pojazd przy głównej drodze. Dokładną lokalizację tego miejsca znajdziecie poniżej.

Sprawdź też przygotowany przez nas artykuł

Łódź – atrakcje dla dzieci