Miasto Przyjazne Dzieciom – RANKING

Wspólnie z Wami przygotowujemy listę miejscowości najbardziej przyjaznych dzieciom. Nieważne czy Twoje miasto jest duże czy małe, jeśli jest atrakcyjne dla rodzin z dziećmi napisz nam o tym!

Fontanna atrakcja dla dzieci Gdańsk

Być może Wasza miejscowość wyróżnia się świetnymi placami zabaw, a może są tam wyjątkowo ciekawe rodzinne atrakcje - o tym wszystkim warto napisać! A może podczas Waszych podróży po Polsce odwiedziliście miejscowość, która zrobiła na Was i Waszych dzieciach największe wrażenie - koniecznie nam o tym napiszcie. Z Waszych propozycji wybierzemy najlepsze i stworzymy ranking najbardziej przyjaznych miejscowości w Polsce w podziale na duże miasta i mniejsze miejscowości. To dzięki Waszym rekomendacjom i opiniom inni rodzice dowiedzą się, gdzie warto zajrzeć z dziećmi.

Reprezentujesz miasto? Pokaż nam to co w nim najciekawsze dla dzieci!

Do zgłaszania zapraszamy też miasta, które chciałyby zostać zaprezentowane w Rankingu. Najciekawsze z nich zaprezentujemy w kolejnym wydaniu e-Magazynu Dzieckowpodrozy.pl oraz przygotujemy specjalną prezentację na stronach dzieckowpodrozy.pl.

Nagordy dla wyróżnionych miast:

- Certyfikat "Miasto Przyjazne Dzieciom"
- Prezentacja w e-Magazynie Dzieckowpodrozy.pl
- promocja na stronach Dzieckowpodrozy.pl