Miasteczko Westernowe Twinpigs Żory

Prawdziwy Dziki Zachód na Śląsku. Znajdziecie tu sporo rozrywki w kowbojskim stylu, z iście amerykańskim rozmachem.  Ponad 10 hektarów miasteczka podzielono na tematyczne strefy nawiązujące do historii i kultury zza oceanu.

⬇⬇Sprawdź - takiej ceny jeszcze nie było⬇⬇ Śląsk ciekawe atrakcje dla dzieci

Zabawa w kowbojów i Indian to dla dzieci zawsze duża gratka. Jednak w Żorach, w wielkim parku rozrywki Twinpigs, taka zabawa może nabrać zupełnie innego wymiaru. Cała zabudowa odwzorowuje amerykańskie miasteczko z XIX wieku, z charakterystycznym układem ulic, zabudowaniami i mnóstwem atrakcji tematycznych. Odtworzono nawet 10-metrowy wodospad z Gór Skalistych. Można tu w niezwykle przyjemny sposób poznawać historię i kulturę Ameryki Północnej, a przy tym świetnie się bawić.

rodzinny park rozrywki twin pigs żory opinie atrakcje

atrakcje miasteczko twin pigs żory opinie z dzieckiem czy warto

Atrakcje Miasteczko Westernowe Twinpigs

W parku rozrywki Twinpigs znajduje się ponad 30 różnego rodzaju atrakcji, wszystkie są jednak powiązane z Dzikim Zachodem. Odkrywanie Ameryki rozpoczyna się wraz z Kolumbem, przy zacumowanym tuż przy wejściu do Parku legendarnym statku Santa Maria. Dalej na Gości czeka hawajska plaża, stacja kosmiczna i meksykańska hacjenda. W strefie leśnej można poznać ciekawostki związane z życiem rdzennych Amerykanów, a gry kreatywne zapewnią doskonałą zabawę całej rodzinie.

żory atrakcje twin pigs opinie 1

Wiele z nich nawiązuje do praktycznych umiejętności, które dla pierwszych osadników w Ameryce Północnej były niezbędne. Można więc spróbować wydoić krowę, wypłukiwać złoto, podkuwać konie, a także strzelać z łuku i strzelby na strzelnicach. Nie brakuje tu również urządzeń  typowych dla wesołego miasteczka – koło młyńskie, pędzące karuzele, zjeżdżalnia, dom strachów Nawiedzona Sztolnia i podziemna kolejka.

atrakcje dla dzieci Żory miasteczko twin pigs strzelnica twin pigs żory miasteczko dla dzieci opinie

Prócz parków linowych, wielowymiarowych kin, gier w technologii rozszerzonej rzeczywistości i karuzel, TWINPIGS pełny jest także miejsc piknikowych, zacisznych zakątków, w których można złapać oddech i doskonale wypocząć.

place zabaw park linowy Żory twin pigs

Dla dzieci w grupach zorganizowanych prowadzone są zajęcia edukacyjne na temat historii Stanów Zjednoczonych. W miasteczku zaplanowano ścieżkę edukacyjną, po której oprowadza przewodnik, opowiadając m.in. o wielkich odkryciach geograficznych czy o życiu codziennym Indian. W Twinpigs działa też kilka sklepów, hoteli, restauracji i barów.

miasteczko westernowe dziki zachód Żory opinie

Miasteczko Westernowe Twinpigs ul. Katowicka 24 44-240 Żory