Pałac Mortęgi Hotel & SPA

Pałac Mortęgi Hotel Spa Mazury opinie

Jeśli poszukujecie nietuzinkowego miejsca na rodzinny wypoczynek, to Pałac Mortęgi Hotel & SPA na Mazurach będzie miejscem, które z pewnością zaspokoi Wasze oczekiwania. To obiekt, który poza wysoką klasą wyróżnia się spośród innych stylem i historią w tle, otoczonych zjawiskową naturą.

 

Sprawdź aktualne promocje >>tutaj<<

sprawdzony hotel na mazurach dla rodzin z dziećmi z basenem i atrakcjami opinie

Natura i atrakcje dla dzieci

Hotel z atrakcjami dla dzieci Mazury konie kajaki mini zoo opinie Pałac Mortęgi

Położony na 14 hektarach terenu zabytkowy kompleks budynków zapewnią komfort najbardziej wymagającym Gościom, również tym najmłodszym. Na terenie kompleksu pałacowo-parkowego znajduje się 4-hektarowy park w stylu angielskim z licznymi ścieżkami spacerowymi, starodrzewem, stawem oraz rezerwatem z danielami. Pomiędzy rozległymi terenami zielonymi, znajduje się zarybiony staw o długości 400 metrów. Na najmłodszych czeka tu mini-zoo oraz możliwość spaceru z alpkami.

alpaki Mazury mini zoo atrakcje dla dziecie Pałac Mortęgi opinie  

Na terenie kompleksu pałacowego znajdują się dwa place zabaw ze zjeżdżalniami i bujaczkami. W ramach programów pobytowych organizowane są również animacje. Zdecydowanie ulubionym miejscem dzieci jest Dom Magdaleny, który zapewnia najmłodszym miejsce do kreatywnej zabawy. Atrakcja nie tylko dla najmłodszych będzie możliwość rozpoczęcia przygody z jeździectwem pod okiem profesjonalnych instruktorów w Stajni Mortęgi.

hotel z atrakcjami dla dzieci Mazury z animacjami i basenem Pałac Mortęgi opinie jazdy konne dla dzieci Mazury hotel - wczasy w siodle nauka jeździectwa dla dzieci Do dyspozycji Gości są zarówno pokoje urządzone w bogatym, szlacheckim stylu, jak i nowoczesne wnętrza zlokalizowane w Dworku, Oficynie, Willi Jana i Powozowni. Atutem dla rodzin z dziećmi są pokoje rodzinne i studio. Pokoje Mazury rodzinne hotel z basenem i atrakcjami dla dzieci opinie

Na Mazury z basenem i SPA

Jak na tej klasy obiekt przystało, nie zabrakło również pięknej strefy basenowej i SPA. Wyposażona jest m.in. w jacuzzi o temperaturze wody 34°C, brodzik dziecięcy z parasolem wodnym o takiej samej temperaturze wody. Mazury Hotel z basenem dla dzieci spa atrakcje Pałac Mortęgi opinieKlimatyczny basen o powierzchni 11 x 5 m zawiera w sobie kaskadę wodną, przeciwprąd oraz na zanurzonych ławach „gejzery” i masażer stóp. Całość uzupełniona jest nastrojową strefą saun z aromatyczną sauną Fińską, łaźnią parową czy sauną Infrared. Z kolei w stefie SPA na Gości czekają sensualne rytuały, najnowsze osiągnięcia kosmetologii estetycznej oraz rehabilitacji. Co ciekawe, w ofercie znajdują się również zabiegi dla dzieci.

  Spa Pałac Mortęgi Hotel Mazury opinie

Tym co wyróżnia Pałac Mortęgi od innych obiektów jest również doskonała kuchnia. Stylowy wystrój restauracji oraz taras wychodzący na pomost i staw to znakomite uzupełnienie przestrzeni restauracyjnej. Restauracja Szlachecka serwuje dania regionalne inspirowane nurtem slow food, na bazie wysokiej jakości produktów ekologicznych, pozyskiwanych od lokalnych producentów. Kuchnia mortęska została wpisana na listę Dziedzictwa Kulinarnego Warmii, Mazur i Powiśla

hotel z wyżywieniem mazury z atrakcjami dla dzieci Pałac Mortęgi opinie

Hotel wyróżnią również doskonałe opinie Gości:

„Bardzo dobry hotel, czysto, schludnie, zadbanie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Reagują natychmiast na każdą prośbę. Bardzo dobre jedzenie, szeroki wybór, szwedzki stół na śniadanie i obiadokolacje. Szczerze polecam."

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Pałac Mortęgi Hotel & SPA Mortęgi 3, 14-260 Lubawa tel. 89 644 94 60 lub 89 644 94 68 www.palacmortegi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *