Masza i Niedźwiedź, Część 8: Niespodzianka!

Uwielbiany przez dzieci duet "Masz i Niedźwiedź" w kolejnej części ich przygód już na DVD. W nowych odcinkach fani serialu dowiedzą się, czy bohaterowie poradzą sobie z technologicznym wyzwaniem: robotami, oraz jak Masza zareaguje na… wizytę kosmitów! Animacja „Masza i Niedźwiedź, Część 8: Niespodzianka!” dostępna na DVD w ofercie Galapagos od 8 listopada.

Sprawdź ceny i promocję >>tutaj<<

„Masza i Niedźwiedź” to nowoczesna interpretacja popularnej rosyjskiej bajki o przygodach zagubionej w lesie dziewczynki.  Zabawna bajka, uwielbiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych, opowiada o szalonych perypetiach niesfornej dziewczynki Maszy i jej nietypowego przyjaciela, poczciwego Niedźwiedzia. Ich przyjaźń stanowi metaforę relacji między ciekawskim dzieckiem o chłonnym umyśle a wielkim, nieznanym światem. Polscy widzowie poznali Maszę dzięki obecności serialu w ramówce kanału TVP ABC, gdzie dotychczas wyemitowane zostały 2 sezony serii. Na DVD dostępne są wszystkie sezony „Maszy i Niedźwiedzia” w wydaniach pojedynczych oraz pakietach, a także spin-offy: „Bajeczki Maszy” oraz „Straszne Historie Maszy”.

Masza i Niedźwiedź część 8 bajka

MASZA I NIEDŹWIEDŹ, CZĘŚĆ 8: NIESPODZIANKA!

Masza dostaje na urodziny robota, a Niedźwiedź buduje sobie własnego mechanicznego pomocnika. Przekonaj się, co z tego wyniknie i czy korzystanie z pracy maszyn rzeczywiście jest bezpieczne… Pomóż Maszy zmierzyć się z przeszłością i odkryć, kim są jej prawdziwi przyjaciele. Sprawdź, czy dziewczynka da radę razem z Niedźwiedziem zapaść w sen zimowy. Rusz do akcji z Trzema Maszkieterami i dowiedz się, jak Masza poradzi sobie z … wizytą kosmitów!

ODCINKI: Do usług; Świąteczna opowieść; Śpij, kochanie, śpij; Niespodzianka!; Trzej Maszkieterowie; Przybywamy w pokoju

Zobacz zwiastun bajki online:

Konkurs

Mamy dla Was 3 płytki do zgarnięcia:

Pod postem konkursowym na FB odpowiedzcie na pytanie:

"Który artykuł na Dzieckowpodrozy.pl podoba się Wam najbardziej i dlaczego?"

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy płytkami

W komentarzu nie zapomnijcie napisać o którą Bajkę gracie: Masza i Niedźwiedź czy Auta 3

Nie obrazimy się, gdy udostępnicie post :)

Bawimy się do 16.11.2017 r. do końca dnia

Wyniki już 17.11 pod postem