Topowe marki surf & snow w ludzkich cenach – sprawdzamy Outletszop.pl

Jeśli ubrania dla pasjonatów wodnego i białego szaleństwa kojarzą się Wam ze świetnym projektem w połączeniu z...wysoką ceną – to pewnie w większości macie rację. Jest jednak miejsce, w którym markowe ubrania, nie tylko dla amatorów sportów ekstremalnych kupicie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sprawdziliśmy zarówno ofertę jak i jakość produktów Outletszop.pl.

Pomyślisz, o czym my tu piszemy? Przecież sporty ekstremalne to nie moja bajka, a tym bardziej nie moich dzieci (choć kto wie). Jednak, gdy spojrzysz na ciuchy dostępne w jedynym outlecie surf & snow szybko dojdziesz do wniosku, że za rozsądne pieniądze możesz ubrać się i swoje dzieci. Założyciele sklepu świetnie wyjaśnili skąd wziął się pomysł na sklep:

„Bo nie chcieliśmy przepłacać! Po prostu i bez owijania w bawełnę. Uprawiamy różne sporty, niemniej jednak często ich wspólnym mianownikiem są bardzo drogie ciuchy i akcesoria. Nie jesteśmy dziećmi dubajskich szejków, dlatego zdarza nam się odczuć jak drogie potrafią być tego typu przyjemności.”

No to robimy „sprawdzam”

Na www.outletszop.pl znajdziesz ciuchy i akcesoria tylko wybranych marek, a wśród nich O'Neill, Barts, Quikcilver, Billabong, Salomon i jeszcze kilkunastu innych producentów, kojarzonych przede wszystkim z wysoką jakością, ale także z wysoką ceną. Jednak w przypadku Outletszop.pl, jak na porządny outlet przystało, ceny są rzeczywiście tańsze - od 40% do nawet 60 % od cen rynkowych (bez ściemniania i zawyżania cen wyjściowych). Jedynym minusem jest mniejsza dostępność asortymentu czy rozmiarówek, jednak to również typowe dla outletu, więc nie powinno to nikogo dziwić.

Czapki Barts ceny opinie

Teraz do konkretów - zobaczcie te czapki i szaliki marki Barts (nasze dzieciaki w nich chodzą, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić). Ich oficjalne ceny nierzadko przekraczają sto pln (szaleństwo!) jednak ceny outletowe to często nawet 29 pln, co w połączeniu z jakością i designerskim wyglądem tworzy bardzo atrakcyjną ofertę.

Co jeszcze znajdziecie w Outletszop.pl?

Kurtki, obuwie, sukienki, stroje kąpielowe, torby i akcesoria oraz wiele innych. Do nas przesyłka dotarła po 2 dniach roboczych, a sądząc po komentarzach (283 opinie na Opineo) i średniej ocenie 9,4/10 potwierdzamy wysoką jakość obsługi. Gdy już zamówicie cokolwiek w Outletszop.pl będziecie zdziwieni, a przede wszystkim rozbawieni nieszablonowymi powiadomieniami i sposobem prowadzenia transakcji – świetny pomysł.

Zapraszamy Was do sprawdzenia oferty Outletszop.pl !