Majowe Last Minute – Rodos – Maroko – Egipt

Wybierając jedną z niezwykle atrakcyjnych ofert Neckermann Podróże, już w maju można cieszyć się słoneczną pogodą w którymś z ciepłych krajów.

Wielu Polaków uważa maj za najpiękniejszy miesiąc w roku. Cały świat wydaje się wtedy budzić do życia, drzewa się zielenią, a ludzie nabierają optymizmu. Ale maj na południu Europy czy w północnej Afryce to okres, w którym jest już całkiem ciepło i można w pełni korzystać z urlopu, plażować i kąpać się w przezroczystych morskich wodach. Wyjazdowi sprzyja długi weekend na początku miesiąca, ale przez cały maj dostępne są oferty znacznie tańsze niż w szczycie sezonu wakacyjnego, dzięki formule last minute Neckermann Podróże. Nie warto zatem zwlekać z rezerwacją, bo okazja może przejść koło nosa.

Majowe last minute 2018– Egipt

W uwielbianym przez polskich turystów Egipcie w maju jest ponad 25 ˚C, podobna jest też temperatura wody. Najchętniej wybierany jest rejon Hurghady. Tutaj można zdecydować się m.in. na 5-gwiazdkowy hotel Desert Rose, około 15 km od samego miasta. Obiekt posiada prywatną piaszczystą plażę. Jest tu kilkanaście restauracji i barów oraz 3 baseny, w tym basen olimpijski. Goście mogą też bezpłatnie korzystać ze znajdującego się obok aquaparku z 6 zjeżdżalniami. Dostępne są też boiska sportowe i korty tenisowe. Dla dzieci przygotowano brodzik, miniklub i plac zabaw. Prowadzone są też programy animacyjne. Na początku maja 3-osobowa rodzina (2 dorosłych z dzieckiem do lat 13) zapłaci za wczasy z formułą All Inclusive w tym hotelu 5855 zł. Przelot samolotem.

Hurghada hotele ceny opinie

Egipt Hurghada hotele oferty ceny

Mniej więcej 7 km od centrum Hurghady, tuż przy promenadzie położony jest 4-gwiazdkowy hotel Sindbad Aquapark Resort. Wspólnie z obiektem Sindbad Club Aquahotel tworzy rozległy kompleks wypoczynkowy, który dysponuje prywatną piaszczystą plażą (około 300 m od hotelu Sindbad Aquapark Resort), licznymi restauracjami i barami, a także aquaparkiem z 15 zjeżdżalniami, sztucznymi falami i sztuczną plażą. Odzielne baseny przeznaczone są dla maluchów. Przewidziano dla nich także plac zabaw, zajęcia w miniklubie i dyskoteki. 7-dniowe wczasy w drugiej dekadzie maja dla 2 osób dorosłych z 1 dzieckiem do lat 14 kosztują 5151 zł. Cena zawiera przelot samolotem oraz wyżywienie All Inclusive.

last minute z dzieckiem opinie ceny

wczasy last minute z dziećmi Egipt

Rodos – wakacje last minute w maju

Rodos to jedno z najpopularniejszych miejsc na wakacje w Grecji. Tutejsze zabytki i ciepły klimat przyciągają turystów także poza sezonem. W maju panują tam temperatury powyżej 20 ˚C. W tym okresie można wybrać 4-gwiazdkowy Hotel Princess Sun w Kiotari. Obiekt jest malowniczo położony na wzniesieniu i otoczony lasem piniowym. Piaszczysta plaża oddalona jest o około 800 m, dowozi do niej gości bezpłatny minibus. Można też korzystać z basenu i tarasów słonecznych na terenie kompleksu hotelowego. Poza tym istnieje tu wiele możliwości uprawiania sportu, m.in. strzelania z łuku, aerobiku, piłki wodnej, siatkówki plażowej czy tenisa. Maluchy mogą liczyć na oddzielny basen z 3 zjeżdżalniami, plac zabaw, miniklub i animacje. Odbywają się tu także zawody sportowe, gry oraz przedstawienia, w tym wieczory greckie. Tygodniowe wczasy All Inclusive pod koniec maja to dla 3-osobowej rodziny (2 dorosłych i dziecko do lat 12) koszt 6485 zł. Wliczony jest przelot samolotem.

last minute maj oferty hotele ceny

last minute maj oferty hotele

Inną propozycją Neckermann Podróże są majowe wczasy last minute w 4-gwiazdkowym hotelu Smartline Cosmpolitan w miejscowości Triantia-Ixia około 3,5 km od miasta Rodos. W przypadku wyboru oferty z dojazdem własnym za 7 dni w formule All Inclusive 2 osoby dorosłe z dzieckiem do lat 14 zapłacą jedynie 2632 zł. Piaszczysto-żwirowa plaża jest odzielona od hotelu jedynie przejściem podziemnym, na terenie kompleksu znajdują się też 2 baseny. W ciągu dnia i wieczorem prowadzone są animacje i gry sportowe, dzieci mogą korzystać też z oddzielnego brodzika, placu zabaw i klubu Lolo & Bernie Kids. Na terenie hotelu zapewniony jest bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Znajdą coś dla siebie także miłośnicy sportu.

Rodos Grecja wakacje last minute

Rodos Grecja hotele opinie ceny

Majowe wczasy last minute w Maroku

Egzotyczne krajobrazy, wspaniałe plaże, niezwykła kultura i wyśmienita kuchnia czekają na turystów w Maroku. W maju można liczyć tu na temperatury w okolicach 20 ˚C. Najpopularniejszym kurortem w kraju jest Agadir nad Oceanem Atlantyckim. Godny polecenia jest tu chociażby 4-gwiazdkowy Hotel Blue Sea Le Tivoli. Znajduje się na wzniesieniu około 1 km od centrum miasta. Piaszczysta hotelowa plaża oddalona jest o około 500 m. Goście mogą korzystać z basenu, tarasu słonecznego, siłowni czy kortu tenisowego. Odbywają się tu też zajęcia aerobiku i gimnastyki wodnej, animacje i wieczory z muzyką na żywo. Dzieci mogą korzystać z brodzika i bawić się w miniklubie. 7-dniowe wczasy All Inclusive dla 3-osibowej rodziny (2 dorosłych z dzieckiem do 14 lat) na początku maja kosztują tu 6161 zł. W cenie zawiera się przelot samolotem.

Maroko Agadir last minute hotele oferty

Jeśli wolimy dojechać do Agadiru na własną rękę, możemy wybrać ofertę 3-gwiazdkowego hotelu El Pueblo Tamlelt, który ma formę rozległej wioski wakacyjnej. Położony jest około 1 km od centrum miasta i 350 m od piaszczystej plaży. Na miejscu rozliczne restauracje i bary, kilka basenów, boiska sportowe, korty tenisowe i pole do minigolfa. Prowadzone są animacje sportowe, gry i zabawy. Jest też duży amfiteatr na wieczorne przedstawienia. Dla dzieci zaplanowano 2 brodziki, plac zabaw i miniklub. Za tygodniowe wczasy All Inclusive w drugiej połowie maja 2 dorosłych z dzieckiem do 14 lat zapłaci jedynie 2051 zł.

last minute w maju Agadir last minute Agadir opinie ceny hotele maj