Poznaj szczyty tatrzańskie w blasku gwiazd i nocnego nieba w Bachledce

Ścieżka w koronach drzew Tatry Słowacja kraina świateł Bachledka
Już od 16 stycznia Magiczna Kraina Bachledka zaprasza na podziwianie tatrzańskich szczytów w blasku gwiazd, nocnego nieba oraz spektakularnych iluminacji świetlnych. Nowa atrakcja czeka na Was w całorocznym ośrodku górskim Bachledka Ski & Sun, a dokładniej na ścieżce w koronach drzew na wysokości 1170 m. n. p. m. Unikalny i nietypowy nocny spacer ścieżką w koronach drzew oraz przez niedaleki magiczny park świetlnych atrakcji powstał we współpracy z generalnym partnerem DECOLED.  Ta wyjątkowa atrakcja znajduje się zaledwie 18 kilometrów od polsko-słowackiej granicy. nocne wejście Kraina Światła ścieżka w koronach drzew Bachledka Tatry otwarcie 2022 zima

Rozświetlona ścieżka w koronach drzew z widokiem na Tatry

Słowacy nazywają to miejsce "chodnikiem w koronach drzew",  w Polsce atrakcja znana jest pod nazwą "Ścieżka w koronach drzew".  To niezwykłe miejsce położone 1170 m. n. p. m. zapewnia wyjątkowe panoramiczne widoki na Tatry, Pieniny czy malownicze Zamagurze. Cała ścieżka ma aż 1234 metry długości i dodatkowe atrakcje takie jak przystanki dydaktyczne czy rozrywkowe oraz uwielbianą nie tylko przez dzieci 67 metrową suchą zjeżdżalnią rurową. Od 16 stycznia dodatkową atrakcją ścieżki w koronach drzew będzie "Winter Wonderland" czyli Kraina Światła. Powstała z ponad 55 tysięcy światełek!  Poza iluminacją Ścieżki spotkacie tu świetlnego jelenia o wysokości 6 metrów, realnych rozmiarów świetlny model kolei gondolowej oraz wiele innych iluminacji, które zapewniają fascynującą atmosferę. To wyjątkowa okazja do podziwiania nocnych widoków na Tatry Bielskie,  przy czystym rozgwieżdżonym jak nigdzie indziej niebie. Atrakcja dopełniona jest ofertą ciepłych i zimnych napojów, ponczem, grillem, muzyką i ogniem na tarasie restauracji Panorama. Kraina Światła Tatry Bachledka Ścieżka w koronach drzew zima 2022 atrakcje dla dzieci Magiczna Kraina Bachledka będzie otwarta dla publiczności do zakończenia sezonu zimowego, 3 dni w tygodniu – we wtorki, piątki i niedziele, w godzinach od 16-00 do 20:30. Przy zakupie całodniowego karnetu Tatry Super Ski  klient ma możliwość wstępu do kolejki oraz do parku świetlnego oraz na Ścieżkę w Koronach drzew do godziny 20:30 (jazda na nartach możliwa do 16:00). Dla "nie-narciarzy" istnieje możliwość zakupu biletu do kolejki oraz wieczornego spaceru ścieżką w koronach drzew.

Dowiedz się więcej >>tutaj<<

Bachledka Ścieżka w koronach drzew nocny spacer 2022 iluminacje kraina świateł atrakcje Słowacja Bachledka jest całorocznym ośrodkiem górskim, które oferuje cały szereg atrakcji. Stacja oferuje więcej niż osiem kilometrów stoków o różnym stopniu trudności: kolej gondolową, czteroosobową kolej krzesełkową Jeziersko oraz pięć wyciągów orczykowych. Dla spragnionych dodatkowych atrakcji przygotowane są trasy narciarstwa biegowego i wieczorne jazdy na nartach. Na wszystkich czekają także nowa wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, serwis, darmowy parking (przy zakupieniu jeden lub więcejdniowego karnetu) czy skibus. Dla dzieci przeznaczono obszar „Bachledka – Świat dziecięcej rozrywki” z dużą szkołą narciarską i snowcampem umiejscowionym na stoku Hrebeň, z którego roztacza się piękny widok. Bachledka to nie tylko narciarstwo, ale również 2,5-kilometrowy tor saneczkowy! Nowościami ostatnich dwóch lat są nowe miejsca zakwaterowania, jak np. stylowe Apartamenty Panorama lub Apartamenty Bachledka, tuż obok stacji początkowej do 10-osobowej kolejki linowej Bachledka.

Sprawdź koniecznie:

Bachledka Ski & Sun - najlepsze miejsce na narty z dzieckiem?

nocne zwiedzanie Tatry Ścieżka w koronach drzew Bachledka ile kilometrów od granicy otwarcie opinie ceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *