Magic Night i Beach Party w Energylandii! Szykuje się gorąca impreza już w kolejną sobotę!

Za nami pierwsze wydanie cyklicznej imprezy zatytułowanej Magic Night & Beach Party w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Za tą nazwą kryje się zabawa w królestwie roller coasterów aż o 3 godziny dłużej niż regularnie! Do 23:00 możemy podziwiać zdumiewające konstrukcje atrakcji w pięknym oświetleniu, a co najlepsze - możemy z nich korzystać!

Magic Night Energylandia 2023 atrakcje

Jazda w takich okolicznościach pozostaje w pamięci na długie lata, a często powoduje niedosyt! Magic Night to wydarzenie, które odbywać się będzie 22 i 29 lipca, a także 5, 12 i 19 sierpnia. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć niesamowite młyńskie koło Wonder Wheel w spektakularnym oświetleniu, z którego widać panoramę całego Parku i okolicy!

magic_night_2023 (16) Magic Night Energylandia 2023 magic_night_2023 Energylanida Magic Night Energylandia dyskoteka 2023 terminy

Beach Party w Energylandii to niesamowita zabawa w strefie basenowej, której towarzyszą DJ-e z Energy2000! W trakcie wieczoru w Teatrze i Amfiteatrze Egipt czekać będą specjalne pokazy Dreamland LED Show i Fire Show, w strefie pokazów ekstremalnych dodatkowe pokazy kaskaderskie, a finałowym punktem sobotniej zabawy będzie jedyna w swoim rodzaju świetlna parada!

 

Bilety do Energylandii na Magic Night i Beach Party dostępne są na stronie https://ticket.energylandia.pl/ jak i w kasach biletowych w dniu imprezy!

dyskoteka energylandia magic night 2023 terminy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *