Leonardia – Królestwo Gier Drewnianych

darłowo atrakcje dla dzieci park rozrywki opinie

Świeże powietrze, otoczenie natury i…  sto drewnianych gier! Takie atrakcje oferuje nam położony w okolicy Darłowa park edukacji i rozrywki – Leonardia. Na jakie zabawy możemy liczyć?

atrakcje dla dzieci darłowo park rozrywki opinie

Leonardia – Park edukacji i rozrywki

Parki rozrywki kochają wszystkie dzieci i nie ma w tym niczego dziwnego. Kiedy my – rodzice – byliśmy mali, to choć atrakcje były nieco inne, również uwielbialiśmy hasać na świeżym powietrzu. Spędzając wakacje nad morzem nie można pominąć miejsca, w którym świetnie będą bawiły się zarówno dzieci, jak i dorośli (a nawet osoby w podeszłym wieku!). Tym miejscem jest położony niedaleko Darłowa – Park Edukacji i Rozrywki Leonardia, nazywany również Królestwem Gier Drewnianych.

darłowo park rozrywki atrakcje dla dzieci opinie

gry drewniane dla dzieci darłowo park rozrywki dla dzieci opinie

atrakcje dla dzieci w darłowie park rozrywki opinie

Park Leonardia Darłowo – atrakcje dla dzieci

Królestwo Gier Drewnianych to miejsce, w którym każdy – bez względu na wiek – znajdzie coś dla siebie. A jest w czym przebierać – na terenie całego parku znajduje się prawie sto drewnianych gier i wszystkie umiejscowione są na świeżym powietrzu. Co istotne – każda z gier jest zupełnie unikatowa i została wykonana z drewna tylko w jednym egzemplarzu.

W część gier możemy zagrać sami, a przy innych potrzebne będzie nam wsparcie. Prostota wszystkich gier sprawia, że nawet najmłodsze dzieci nie będą miały problemu z opanowaniem zasad. Element rywalizacji, aktywność na świeżym powietrzu i cała masa zabawy – to jest to, czego oczekujemy od dobrego parku rozrywki. Wśród gier znajdziemy takie, jak: fliper, balanser, adwersarz podwójny, rapido czy ledo poczwórne. I choć ich nazwy brzmią nieco kosmicznie – poradzi sobie z nimi każdy.

rodzinne atrakcje dla dzieci darłowo opinie

atrakcje dla dzieci park rozrywki darłowo opinie czas z dzieckiem

gry dla dzieci atrakcje dla dzieci darłowo park rozrywki opinie

Leonardia park rozrywki dla rodziny atrakcje dla dzieci opinie

W magicznym ogrodzie Leonardia świetnie odnajdą się również dorośli i osoby starsze. Dzięki grom ruchowym na świeżym powietrzu ponownie będą mogli wrócić do czasów dzieciństwa, spędzając przy tym aktywny czas z najbliższymi.

gry drewniane dla dzieci darłowo park rozrywki dla dzieci opinie

darłowo park rozrywki atrakcje dla dzieci opinie

Leonardia – cennik i godziny otwarcia

Bilet normalny: 17 zł
Bilet ulgowy*: 14 zł
*obowiązuje dzieci i młodzież do 15 roku życia za okazaniem legitymacji, oraz osoby starsze, które ukończyły 65 lat.

Park edukacji i rozrywki Leonardia czynny jest od 1 maja do 30 września w godzinach od 9:00 do 19:00. Kasy biletowe zamykane są na godzinę przed zamknięciem parku – o 18:00.