LEGO® FRIENDS, CZĘŚĆ 6 – już na DVD

Odwiedź Heartlake City, usiądź nad jeziorem w kształcie serca i dowiedz się, co słychać u Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie! Kolejne spotkanie z utalentowanymi przyjaciółkami będzie obfitować w zupełnie nowe, niesamowite przygody! Kolejne 4 odcinki serialu „LEGO® Friends” - pełnej słońca i śmiechu opowieści o potędze przyjaźni, która potrafi pokonać wszelkie przeszkody – na DVD dostępne już od 17 sierpnia!

Sprawdź cenę płyty
>>tutaj<<

LEGO® FRIENDS, CZĘŚĆ 6 – WYDANIE DVD

Aż 4 nowe przygody przyjaciółek z Heartlake City! Dołącz do Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie i przekonaj się, że nie ma większej siły niż siła przyjaźni! Obejrzyj potyczkę Stephanie i Tani w programie kulinarnym – przekonaj się, czy wygrana za wszelką cenę nie doprowadzi do zerwania przyjaźni. Zobacz, jak dziewczyny zmieniają się w detektywów i czy uda im się wytropić porywaczy ulubieńca Mii, Toffiego, który zniknął podczas Konkursu Psich Talentów.

ODCINKI:

ODCINEK 17 – PSI DETEKTYW

ODCINEK 18 – MARCHEWKOWA AFERA

ODCINEK 19 – ZMIANA ADRESU

ODCINEK 20 – WODNE ZAUROCZENIE

FRIENDS CZESC 6 DVD 3D

O SERIALU

LEGO® Friends to duński serial zainspirowany popularną linią zabawek przeznaczonych dla dziewczynek. Historia pięciu przyjaciółek z uroczego miasteczka Heartlake City błyskawicznie podbiła serca małych fanek LEGO na całym świecie. Reżyserem LEGO® Friends jest Trylle Vilstrup, współtwórca popularnej serii LEGO® NINJAGO® : Mistrzowie Spinjitzu. Za scenariusz odpowiada Kim Duran – znany m.in. ze współpracy przy przebojowym serialu „Pingwiny z Madagaskaru”.

Konkurs

Prezentujemy Wam dwie nowe płyty DVD - LEGO Nexo Knights część 6 oraz LEGO Friends część 6
Mamy dla Was po 5 płyt każdej z nich. 
Aby wziąć udział w konkursie:
- odpowiedz na pytanie - która z płyt ma niższą cenę
- odpowiedź wyślij na adres redakcja@dzieckowpodrozy.pl - nie zapomnij dodać informacji o którą płytę grasz
- będzie nam miło, gdy udostępnisz post konkursowy
- na Wasze zgłoszenia czekamy do 21.08 do końca dnia - wyniki już 22.08 pod postem konkursowym!
Udanej zabawy!

Sprawdź cenę płyty 
>>tutaj<<