Łeba Labirynt

Dzieciaki uwielbiają przygody i zakręcone łamigłówki, dlatego w wolnej chwili warto zabrać je do największego w Polsce naturalnego labiryntu, który mieści się w Łebie!

łeba rodzinne atrakcje dla dzieci pomorskie opinie

Labirynt Łeba – atrakcje dla dzieci

Labirynt

Łeba Labirynt oferuje nam świetną zabawę, podczas której będziemy błądzić w ogromnym, bo sięgającym aż 5000 metrów kwadratowych – labiryncie. Naszym zadaniem jest zaliczyć pięć baz na trasie labiryntu i dotrzeć do jego serca, a ułatwią nam to platformy widokowe. Niektórym udaje się odnaleźć właściwą ścieżkę i dotrzeć do celu w zaledwie dwadzieścia minut! Aby nieco ułatwić sobie poszukiwanie odpowiedniej drogi z małymi dziećmi, możemy skorzystać z drewnianych wózków, które znajdziemy przed wejściem do labiryntu. Mamy też możliwość zakupienia mapy labiryntu za symboliczną złotówkę, dzięki czemu bez żadnych problemów dojdziemy do celu.

Magiczny Ogród Gier

Magiczny Ogród Drewnianych Gier Wieloformatowych jest zupełną nowością z Labirynt Parku. Znajdziemy w nim kilkadziesiąt łamigłówek, gier logicznych i gier zręcznościowych. To wspaniała zabawa dla całej rodziny w formacie XXL. Wśród atrakcji znajdziemy między innymi: procę, bilard, Cymber Gay, przesuwanie kuleczek na sznurku czy zbijanie wielkich budowli.

Zajęcia z animatorem dla grup

Dla grup odwiedzających Labirynt Park w Łebie przewidziano dodatkowe atrakcje, a są nimi zajęcia z animatorami. Do wyboru mamy aż sześć pakietów tematycznych: Magiczny Ogród Gier, Śladami Kaszub, Labirynt Harrego Pottera – Czara Ognia, Burzliwe Dzieje Pirata Barabara, Pokemony i Inwazję Minionków. Zabawa z animatorami z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i będzie świetną atrakcją podczas szkolnej wycieczki do Labirynt Parku.

Boule i place zabaw

Boule to popularna, francuska gra a także dyscyplina sportu. Gra polega na rzucaniu do drewnianej lub plastikowej piłeczki ze specjalnie wytyczonego miejsca. Ta zabawa z pewnością spodoba się rodzinom – wszyscy przecież lubimy aktywnie spędzać czas poza domem, prawda? Na dzieci czekają także place zabaw, gdzie będą mogły pozjeżdżać na zjeżdżalni i wspinać się na drabinkach.

labirynty dla dzieci pomorskie labirynt park łeba opinie ceny

pomorskie rodzinne atrakcje zabawy dla dzieci labirynty opinie

pomorskie gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje łeba opinie

Łeba Labirynt – cennik i godziny otwarcia

Maj, czerwiec: 10:00 – 17:00
Lipiec, sierpień: 10:00 – 20:00
Wrzesień: 10:00 – 17:00

Cena biletów :

  • 25zł bilet normalny
  • 18 zł bilet ulgowy , dotyczy uczniów , studentów seniorów z kartą emeryta lub z legitymacją rencisty
  • Dzieci do lat 4 za darmo

aktywnie z dzieckiem pomorskie labirynty dla dzieci atrakcje łeba opinie