Łeba Labirynt

Dzieciaki uwielbiają przygody i zakręcone łamigłówki, dlatego w wolnej chwili warto zabrać je do największego w Polsce naturalnego labiryntu, który mieści się w Łebie!

łeba rodzinne atrakcje dla dzieci pomorskie opinie

Labirynt Łeba – atrakcje dla dzieci

Labirynt

Labirynt naturalny to główna atrakcja parku przeznaczona tylko dla odważnych osób posiadających dobrą orientację w terenie. Główny labirynt zajmuje powierzchnię 5000 m2 – z platformami widokowymi i 4 celami do zdobycia po drodze do wyjścia. Wprawny zdobywca jest w stanie przejść labirynt w około 20 minut. Przygotowaliśmy dla Was dodatkowo inne atrakcje, aby czas mijał rodzinnie i przyjemnie. Jeżeli do tego uwielbiasz przygody to nie zastanawiaj się nawet chwili.

Dodatkowe atrakcje

 • labirynty klasyczne – bez ślepych zaułków, zdradliwych ścieżek, mających zmylić tych, którzy idą – ma tylko jedną ścieżkę wiodącą od wejścia do centrum. Dawniej labirynty służyły, by po nich chodzić, były używane do rytualnych tańców oraz ceremonii świeckich i sakralnych. Te mniejsze służyły do kontemplacji, także dzięki wodzeniu po nich palcem
 • boule – tradycyjna francuska gra towarzyska z elementami zręcznościowymi
 • magiczny ogród drewnianych gier wielkoformatowych –  kilkadziesiąt gier zręcznościowych, logicznych i łamigłówek. Wszystkie w formacie XXL
 • family place –  w Family Place znajdziesz gry zręcznościowe, umysłowe, zabawy dla najmłodszych jak i starszych. Oczywiście nie zapomnieliśmy o miejscu gdzie możecie usiąść, odpocząć i wypić kawę.

labirynty dla dzieci pomorskie labirynt park łeba opinie ceny

pomorskie rodzinne atrakcje zabawy dla dzieci labirynty opinie

Zajęcia z animatorem dla grup

Dla grup odwiedzających Labirynt Park w Łebie przewidziano dodatkowe atrakcje, a są nimi zajęcia z animatorami. Do wyboru mamy aż sześć pakietów tematycznych: Magiczny Ogród Gier, Śladami Kaszub, Labirynt Harrego Pottera – Czara Ognia, Burzliwe Dzieje Pirata Barabara, Pokemony i Inwazję Minionków. Zabawa z animatorami z pewnością przypadnie do gustu dzieciom i będzie świetną atrakcją podczas szkolnej wycieczki do Labirynt Parku.

pomorskie gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje łeba opinie

Łeba Labirynt – cennik i godziny otwarcia

Maj, czerwiec: 10:00 – 17:00
Lipiec, sierpień: 10:00 – 20:00
Wrzesień: 10:00 – 17:00

Cena biletów :

 • BILET NORMALNY – 35 zł/os
  obowiązujący osoby pow. 4 lat bez ważnych legitymacji zniżkowych,
 • BILET ULGOWY – 27 zł/os
  młodzież ucząca się do lat 25 oraz emeryci za okazaniem ważnej legitymacji,
 • BILET GRUPOWY -20 zł/os
  grupy zorganizowane (dzieci  i młodzież z opiekunami) powyżej 15 osób po wcześniejszej rezerwacji,
 • ZAJĘCIA GRUPOWE Z ANIMATOREM – 20 zł/os
  grupy powyżej 15 osób, opiekunowie wchodzą GRATIS,
 • DZIECI DO LAT 4 – za darmo
  najmłodsi mogą korzystać z naszych atrakcji,

   

aktywnie z dzieckiem pomorskie labirynty dla dzieci atrakcje łeba opinie