Hotel**** SPA Dom Zdrojowy Jastarnia

hotele dla dzieci nad morzem

Rodzice szukający hotelu nad morzem o wysokim standardzie, odpowiedniego dla ich maluchów, powinni zainteresować się ofertą Domu Zdrojowego w Jastarni.

Hotel położony jest nad samym morzem, w otoczeniu zielonego lasu, w popularnym kurorcie Jastarnia, na samym środku Półwyspu Helskiego. Ta lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce do spokojnego, rodzinnego wypoczynku. Obiekt już z daleka przyciąga wzrok oryginalną bryłą, a swoim gościom oferuje luksusowe pokoje i apartamenty oraz nowoczesne centrum SPA. Co jednak najważniejsze, w hotelu dużą wagę przykłada się do bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych.

hotel przyjazny rodzinie

Sprawdź aktualną ofertę na www.zdrojowy.com.pl
   

Już sama oferta pokoi o powiększonej powierzchni Family Size może świadczyć o tym, że najmniejsi goście są tu traktowani wyjątkowo. Można też bezpłatnie wypożyczyć łóżeczko, wanienkę, podgrzewacz do butelek oraz nawilżacz powietrza. Zadbano również o zabezpieczenie kantów mebli i gniazdek elektrycznych w pokojach. W restauracji przygotowano specjalne menu, w sezonie ustawiany jest nawet oddzielne bufet dla dzieci podczas posiłków. Nie ma problemu z odpowiednimi krzesełkami do karmienia maluchów, zorganizowano im także kącik z zabawkami i kolorowankami. Rodziców na pewno też ucieszy informacja, że dzieciom do lat 3 przysługuje darmowy pobyt, a za dzieci do lat 10 zapłacić trzeba jedynie połowę kosztu wyżywienia.

Dom Zdrojowy Jastarnia

Atrakcje dla dzieci: Dom Zdrojowy

W Domu Zdrojowym powstał program skierowany do rodzin spędzających wczasy z dzieckiem nad morzem. Przygotowano szereg ciekawych atrakcji dla najmłodszych. Działa to mini przedszkole „Zdrojowy Domek", w którym wykwalifikowane przedszkolanki organizują dzieciom różnego rodzaju zajęcia i zabawy. Są tu też gry komputerowe. Maluchy mogą wziąć nawet udział w „Kulinarnej Akademii Małego Kuchcika”, gdzie uczą się np. piec ciasteczka. Poza tym w sezonie prowadzone są animacje z programem rozrywkowym i zajęcia sportowe. Dużą atrakcją jest też na pewno plażowy plac zabaw, na którym dzieci mogą się wyszaleć pod okiem opiekunek, podczas gdy ich rodzice mają okazję spędzić czas na plaży. Na miejscu można też wypożyczyć rowery i wybrać się na rodzinną przejażdżkę po pięknym Półwyspie Helskim.

centrum spa hotel Dom Zdrojowy

Wodna zabawa i centrum SPA

Przy hotelowym basenie znajduje się brodzik dla dzieci z wodą w temperaturze powyżej 30 ºC. Maluchy mają tam do dyspozycji wodne zabawki i przedmioty pomocne w nauce pływania. Organizowane są też zajęcia nauki pływania i turnieje pływackie. Nad bezpieczeństwem czuwa ratownik. Dziewczynki na pewno chętnie spędzą czas w Klinice Zdrowia i Urody SPA, gdzie mogą wspólnie z mamą zrobić sobie np. manicure.

rekomendacja-białe-tło-241x300Wszystkie udogodnienia oraz duża liczba atrakcji dla dzieci sprawiają, że portal Dzieckowpodrozy.pl przyznaje Hotelowi Dom Zdrojowy w Jastarni swoją rekomendację.

Hotel**** SPA Dom Zdrojowy Jastarnia ul. Kościuszki 2a 84-140 Jastarnia tel. 58 67 99 100 www.zdrojowy.com.pl

1 comment

Leave Comment