Hotel Lubicz **** Wellness & SPA Ustka

Jeśli chcecie spędzić niezapomniane rodzinne wczasy nad morzem, nie martwić się niczym i mieć pewność, że wasz maluch będzie się czuł jak u siebie w domu, bez obaw możecie wybrać Hotel Lubicz w Ustce.

Hotel-Lubicz-UstkaPołożony niedaleko jednej z najładniejszych na polskim wybrzeżu plaży w Ustce, obiekt spełni wszystkie wymagania rodziców i ich dzieci. W samym kurorcie oprócz plaży jest bardzo dużo atrakcji, także tych skierowanych do najmłodszych. Przyjeżdżając tu można więc liczyć na mile spędzony czas i dobrą zabawę, a dzięki wielu udogodnieniom w Hotelu Lubicz, wypoczynek będzie czystą przyjemnością. Do dyspozycji goście mają tu łącznie 55 pokoi, restaurację oraz Centrum Wellness & SPA.

hotel-przyjazny-rodzinie
Rozległy wachlarz dodatkowego wyposażenia pokoi sprawi, że nasza pociecha poczuje się jak król, dla którego wszystko jest specjalnie przygotowane. Zadbano także o podstawowe elementy bezpieczeństwa. Znajdziemy więc tu łóżeczka dla małych dzieci, podgrzewacze do butelek, czajniki bezprzewodowe, nawilżacze powietrza, a także zabezpieczenia szafek i kontaktów. W łazienkach czekają wanienki do kąpania maluchów, dodatkowe ręczniki, miski do prania i maty antypoślizgowe. Warto też na miejscu skorzystać z oferty Restauracji Bursztynowej, w której przygotowano specjalne menu dla dzieci, dostosowane do ich potrzeb krzesełka, podgrzewacze do butelek i słoiczków oraz zabawki, aby nie nudziły się w trakcie oczekiwania na posiłek. Na terenie hotelu dostępna jest też toaleta z przewijakiem i kącik zabaw. Można wynająć profesjonalną opiekunkę do dziecka, wypożyczyć książeczki i gry, przewijak, wózek dziecięcy, a nawet zestaw do monitoringu snu. Obsługa w każdej chwili jest gotowa do pomocy, zapewnia najszybszy kontakt z lekarzem i apteką.
pokoj-zabaw-hotel-dla-dzieci-Ustka
Dużą zaletą dla rodziców jest też możliwość relaksu w hotelowym Centrum Wellness & SPA. Przygotowano także specjalny pakiet pobytowy dla przyszłych mam. Przy basenie funkcjonuje zjeżdżalnia, dzieci mogą też korzystać z nauki pływania. Hotel otrzymał też nagrodę Najlepsze Baby SPA 2010.
basen-hotel-lubicz
Doskonałe warunki do rodzinnego wypoczynku i mnóstwo udogodnień dla najmłodszych sprawiają, że obiekt otrzymuje rekomendację portalu Dzieckowpodrozy.pl
hotel-lubicz-reatauracja-menu-dla-dzieci
ul. Grunwaldzka 14
76-270 Ustka
Recepcja:
reservation@hotel-lubicz.pl
tel. +48 59 814 31 02, +48 59 814 31 03
fax. +48 59 814 33 00