Hotel La Siesta Jastrzębia Góra

hotele dla dzieci Jastrzębia Góra

Przytulny i kameralny hotel La Siesta w Jastrzębiej Górze jest świetnym miejscem na rodzinne wczasy nad morzem.

La Siesta położona jest zaledwie 100 m od piaszczystej plaży w jednym z najpopularniejszych kurortów we wschodniej części polskiego wybrzeża – Jastrzębiej Górze. Miejscowość usytuowana jest tuż obok Władysławowa, gdzie zaczyna się Półwysep Helski. Znana jest z wysokiego na 33 m n.p.m. malowniczego klifu. Niedaleko znajduje się latarnia morska Rozewie.

rodzinny wypoczynek nad morzem

O tym, że nasze pociechy traktowane są tu wyjątkowo świadczą specjalne schodki ustawione przy ladzie recepcji. Dzięki nim maluchy mogą poczuć się jak pełnoprawni goście hotelu. W ofercie jest 36 komfortowych pokoi łącznie dla 80 osób. Każdy pokój posiada własną łazienkę, telewizor, lodówkę, suszarkę do włosów i zestaw plażowy. Są też pokoje typu studio i lux. Istnieje możliwość dostawki. Na życzenie dostępne są łóżeczka, wanienki, dodatkowe poduszki, koce i ręczniki, podgrzewacze do butelek, przewijak, plastikowe naczynia, podest dla dzieci czy elektroniczna niania. Zabezpieczane są kontakty, szuflady, okna i drzwi balkonowe. W hotelu działa także bezprzewodowy Internet.

Sprawdź aktualną ofertę www.lasiesta.pl

Hotel dla dzieci La Siesta nad morzemW restauracji przygotowano specjalne menu dla najmłodszych. Są dostosowane do wzrostu dzieci krzesełka, śliniaczki, a także kącik dla maluchów z malowankami, książeczkami i grami.

hotel przyjazny rodzinie La Siesta atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci

Maluchy znajdą tu dla siebie sporo ciekawych zajęć. Na zewnątrz działa duży ogrodzony plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią, piaskownicą i trampoliną. Są też różnego rodzaju drabinki i mosty. Można również zagrać w tenisa stołowego, piłkarzyki czy bilard. Bezpłatnie wypożyczane są rowery i kijki do Nordic Walking. Miło spędzony czas dla całej rodziny zapewnia też wiata grillowa. Oprócz tego warto zobaczyć hotelowe króliki, które maluchy mogą nawet karmić.

atrakcje dla dzieci nad morzemSala zabaw

Na niepogodę (i nie tylko) przygotowano hotelową salę zabaw, w której pełno jest dużych i małych zabawek i pluszaków, a także wielka zjeżdżalnia w kształcie latarni morskiej, mini ścianka wspinaczkowa i basen z poduszek. Działa tu także kącik gier wirtulanych z dużymi telewizorami w technologii 4K, konsolami X-box i Kinect, na których można grać całą rodziną. O bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci w wyznaczonych godzinach dba animator.

sala zabaw hotel La Siesta nad morzem

Spa

Strefa Spa&Wellness pozwala rodzicom odprężyć się i zrelaksować. Do ich dyspozycji jest sauna fińska i sucha, solarium oraz gabinet masażu. Wykonywane są tu różne zabiegi, masaże i rytuały poprawiające wygląd i samopoczucie. Dział tu też profesjonalnie wyposażona sala fitness.

rodzinne atrakcje Jastrzębia GóraDla swoich gości La Siesta przygotowała liczne pakiety pobytowe, np. sportowe wakacje dla dzieci, czy ferie nad morzem. Na terenie obiektu organizowane są też urodziny dla maluchów i inne imprezy okolicznościowe.

La Siesta otrzymała certyfikat „Hotel przyjazny rodzinie”.

noclegi z dzieckiem nad morzemZe względu na specjalne podejście do najmłodszych gości portal Dzieckowpodrozy.pl przyznaje hotelowi La Siesta swoją rekomendację.

Hotel La Siesta ul. Droga Rybacka 58 84-104 Jastrzębia Góra

www.lasiesta.pl