Ferie zimowe w Parku Miliona Świateł: magiczne chwile pełne blasku i zabawy

park miliona świateł Łódź atrakcje ferie 2024 (18)

Podczas łódzkich ferii zimowych, Park Miliona Świateł w Łodzi przeniesie swoich gości w magiczną podróż do baśniowej krainy Królowej Śniegu. Ta popularna multimedialna wystawa świetlna zaprasza rodziny i przyjaciół do wspólnego odkrywania jego zimowych cudów.

park miliona świateł Łódź atrakcje ferie 2024 (6)

„Park Miliona Świateł to wyjątkowa wystawa, gdzie magia światła łączy się z nowoczesną technologią, tworząc niezapomniane wrażenia dla odwiedzających w każdym wieku. Nasza wystawa to nie tylko spektakularne pokazy laserowe, ale również interaktywne instalacje świetlne, które przenoszą odwiedzających w zupełnie nowy wymiar rozrywki. – mówi Mateusz Kaczorowski z Multidekor firmy, która wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń tworzą wystawę.

Atrakcje dla całej rodziny

W tym roku, oprócz tradycyjnych atrakcji, Park Miliona Świateł wprowadza szereg nowości, które rozświetlą zimowe dni:

 • Pokazy laserowe: Niezwykłe spektakle światła i koloru, które oczarują zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pokazy te łączą w sobie sztukę wizualną z najnowszymi technologiami, tworząc niezapomniane wrażenia. Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę co 30 minut od każdej pełnej godziny.
park miliona świateł Łódź atrakcje ferie 2024 (8)
 • Foto budka 360°: Na wszystkich odwiedzających w każdą sobotę w ferie czeka interaktywna atrakcja, która pozwala uwiecznić wspomnienia z wizyty w parku w wyjątkowy sposób. Foto Budka 360° dostępna będzie bezpłatnie w każdą sobotę w ferie zimowe w Łodzi. To doskonała okazja do zabawy i stworzenia niepowtarzalnych zdjęć i filmów z rodziną i przyjaciółmi.
 • Atrakcje dla najmłodszych: Bezpieczne i pełna przygód atrakcje dla najmłodszych gości czekają na Źródliskach. Kolejka Ekspres Polarny umożliwia dzieciom odkrywanie parku z perspektywy, która dostarcza im radości i ekscytacji. 400m2 świetlnego Labiryntu Królowej i wielobarwna karuzela to darmowe atrakcje, które umilają pobyt w Parku. park miliona świateł Łódź atrakcje ferie 2024 (13)
 • walentynkowa kraina miłości – cała wystawa w lutym zmienia się w wielokolorową krainę miłości. Cała oprawa Parku nabiera bardziej romantycznego charakteru zarówno poprzez jego kolorystykę, jak i oprawę muzyczną. W lutym jest to idealne miejsce do spacerów dla wszystkich zakochanych.
 • Bajkowa kraina Królowej Śniegu, idealne miejsce na zimowy spacer

Sercem Parku Źródliska jest multimedialna wystawa poświęcona Królowej Śniegu. Goście mogą zanurzyć się w świecie baśni Andersena, wędrując ścieżkami oświetlonymi milionem świateł, które tworzą niezwykłą atmosferę magicznej krainy.

park miliona świateł Łódź atrakcje ferie 2024 (4)

Park Miliona Świateł to idealne miejsce na spędzenie ferii zimowych. Z jego atrakcjami zarówno młodsi, jak i starsi goście znajdą coś dla siebie – od relaksujących spacerów pośród świetlnych instalacji, przez aktywną zabawę, aż po edukacyjne elementy wystawy.

„Zachęcamy wszystkich mieszkańców Łodzi, jak i przyjezdnych z innych regionów Polski, do odwiedzenia naszej wystawy. To doskonała okazja, aby w magiczny sposób celebrować czas ferii zimowych, odpocząć od codziennych obowiązków i zanurzyć się w światłości, kolorach oraz nowoczesnej technologii” – zachęca Kaczorowski.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć niezapomnianych chwil pełnych magii i światła w Parku Miliona Świateł w Łodzi. Bilety dostępne są online oraz w kasach biletowych na terenie parku.

Wystawę można odwiedzać od poniedziałku do niedzieli. Bilety do kupienia na www.parkmilionaswiatel.pl lub w kasach na terenie Parku Źródliska w Łodzi.

Park Miliona Świateł - Bilety:

 • Ulgowy 39,-
 • Normalny 45,-
 • Rodzinny 149,-
 • Dzieci do lat trzech — wejście darmowe
 • Ulgowy – 3 -18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie
 • Rodzinny - 2 osoby dorosłe + 2 dzieci ( 3-18 lat )

Vpark miliona świateł Łódź atrakcje ferie 2024 (11)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *