Ferie z dzieckiem [KONKURS] – czeka 2100 pln

ferie z dzieckiem konkurs 1

Ferie jak zwykle minęły bardzo szybko! Mamy jednak nadzieję, że był to dla Was wyjątkowy czas rodzinnych wyjazdów czy krótkich wypadów z dziećmi. Jesteśmy ciekawi jak spędziliście tegoroczne ferie?! Chcemy zachęcić Was do podzielenia się Waszymi pomysłami na ferie z dziećmi - być może staną się one inspiracją dla innych rodziców już w przyszłym roku. Nie ważne gdzie byliście: góry w Polsce, morze, Mazury, ferie w mieście, narty gdziekolwiek w Europie czy pełne słońca "ciepłe" kierunki na zimę. Koniecznie zgłoście się do konkursu – pula nagród to aż 2100 pln!!!

Na stronach Dzieckowpodrozy.pl znajdziecie setki atrakcyjnych miejsc do odwiedzenia w Polsce i nie tylko. Prezentujemy Wam rankingi atrakcji i polecane miejsca na wakacje czy weekendy. Dziś prosimy Was o inspiracje! Opisz Wasze ferie z dzieckiem, dołącz zdjęcia i inspiruj innych rodziców, a przy okazji masz szansę na atrakcyjne nagrody.

Jakich zgłoszeń szukamy? 
  • nie ważne dokąd, ważne by z dzieckiem/z dziećmi
  • nie ważne czy będzie to typowo zimowy wyjazd na narty, nowe rodzinne szlaki, świetne miejsca na sanki, ferie w mieście, ferie nad morzem czy dalsze i cieplejsze kierunki – nie stawiamy żadnych ograniczeń!
  • spędziliście ciekawe ferie już jakiś czas temu? Napisz nam o tym!
  • morze, góry, Mazury, duże i małe miasta – nie istotne!
  • dodaj jak najwięcej informacji praktycznych, tak aby inni rodzice mieli gotowy przepis na weekend (jak dojechać, ceny biletów, opinie itp.)
  • nie interesują nas recenzje hoteli – o nich nie piszcie zbyt wiele, bardziej czekamy na Wasze pomysły na ciekawe spędzanie rodzinnego czasu podczas ferii
Zasady techniczne:
  • tekst minimum 2200 znaków ze spacjami
  • minimum 8 zdjęć – maksymalnie 20 zdjęć (zdjęcia ponumerowane, a numery przypisane do miejsca w tekście)
  • tekst autorski – nigdzie wcześniej nie publikowany w tej formie
  • autorskie zdjęcia (oczywiście mogły być wcześniej publikowane w innych miejscach)

Nagrody:

1 nagroda – 750 pln gotówka od Dzieckowpodrozy.pl

2 nagroda – 600 pln gotówka od Dzieckowpodrozy.pl

3 nagroda - 450 pln gotówka od Dzieckowpodrozy.pl

Dodatkowe 3 Wyróżnienia - 100 pln gotówka od Dzieckowpodrozy

Przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń przedłużony do  31.03.2020 r. - jednak nie czekaj na ostatnią chwilę! Zgłoszenia przesyłajcie na  konkurs@dzieckowpodrozy.pl 

Regulamin  obowiązkowe  Oświadczenie konkursowe (prosimy wydrukować, podpisać i przysłać nam mailem skan lub zdjęcie formularza)