Twoje dziecko Superbohaterem!

Na naukę pierwszej pomocy nigdy nie jest zbyt wcześnie. Naturalne zachowania dzieci sprawiają, że są bardziej śmiałe, nie mają zahamowań, które mają dorośli, nie boją się krzyknąć i zwrócić uwagę na to, że ktoś potrzebuje pomocy. Dzieci już nie raz udowodniły, że potrafią być Superbohaterami, ratując życie dorosłym. Wystarczy tylko krótkie szkolenie połączone z zabawą i już podczas tych wakacji Twoje dziecko nabierze umiejętności ratowania życia, umiejętności Supebohaterów. My zdecydowaliśmy! Nasze dzieci dołączają do ekipy Małych Ratowników - a Wy?

mali ratownicy pierwsza pomoc dzieci nauka plaża#MojaMocToPomoc #MaliRatownicy

Projekt "Mali Ratownicy" realizowany przez markę Volkswagen od 2017 roku uczy dzieci ratowania życia. Najmłodsi zdobywają umiejętności udzielania pierwszej pomocy, samodzielności i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zajęcia dają dzieciakom nie tylko konkretną umiejętność, ale także wzmacniają je i sprawią, że stają się silniejsze oraz lepiej radzą sobie w życiu.

Zdobyte podczas zabawy umiejętności powodują, że najmłodsi stają się superbohaterami wyposażonymi w supermoc, jaką jest ratowanie ludzkiego życia.

Mali Ratownicy - jak dołączyć?

Odwiedź strefę „Małych Ratowników” Volkswagena nad Bałtykiem, dołącz do grona prawie 15 000 superbohaterów i krzyknij: #MojaMocToPomoc. Strefa Małych Ratowników dostępna jest jako część Projektu Plaża realizowanego przez telewizję TVN. Już w najbliższy weekend (10-12.08) odwiedzi Łebę, a w kolejny weekend (17-19.08) zawita do Władysławowa

Strefa Małych Ratowników  czynna będzie od piątku do niedzieli od 9:00 do 17:00. Dla wszystkich dzieci przygotowano moc atrakcji: zdobywanie super umiejętności i ciekawe wyzwania z doświadczonymi ratownikami medycznymi, zabawy, konkursy oraz wspaniałe nagrody. Nad przebiegiem powodzenia każdej misji czuwać będą angażujący animatorzy.

Volkswagen Mali Ratownicy - Projekt Plaża Do zobaczenia w Strefie Małych Ratowników!

PS: Ekipa Dzieckowpodrozy.pl odwiedzi strefę Małych Ratowników we Władysławowie. To będzie też nasz testowy wyjazd rodzinnym Volkswagenem Touranem. To nasz wybór na najbliższe lata, choć pomysłów na rodzinne autko było bardzo dużo. O tym co ostatecznie zadecydowało, że wybór padł na Tourana napiszemy Wam wkrótce.