Dolina Skrzatów – Park Rozrywki, Skrzacich Opowieści, Figur i Ekspozycji

Niespełna 30 km na północny zachód od Łodzi w maleńkiej wsi Florentynów, w otoczeniu lasów czeka na nas wyjątkowe miejsce, w którym możemy przenieść się do świata skrzatów! Jesteście na to gotowi?

 

Dolina Skrzatów – atrakcje dla dzieci

Dolina Skrzatów to zupełnie wyjątkowe miejsce pełne uliczek, domków i co najważniejsze – dziesiątek figur skrzatów. Dzięki wspaniałym opowieściom mieszkającego w Ziemiance – Skrzatologa, to miejsce ożywa na nowo. To tutaj możemy oderwać się od szarej rzeczywistości przeżyć wspaniałą przygodę!Łódzkie rodzinne atrakcje dla dzieci Dolina Skrzatów opinie

Opowieści o Skrzatach są częścią słowiańskich filozofii i tradycji. Przekazywane były nie tylko przez wiedźmy i wiedźminów, ale i tradycyjne słowiańskie plemiona. Dziś możemy usłyszeć je na nowo i przenieść się do świata skrzatów, odgadując przeróżne zagadki. Ale to nie wszystko! Możemy również wybrać się na warsztaty, podczas których wykonamy motanki – tradycyjne słowiańskie lale! To z pewnością ciekawa propozycja dla dzieci, które uwielbiają różnego rodzaju zajęcia artystyczne.

Czy jesteście gotowi przenieść się do świata skrzatów?

Łódzkie rodzinne atrakcje gdzie z dzieckiem Dolina Skrzatów czy warto

Cennik i godziny wejść

Grupy zorganizowane
Od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:30 – 11:30, 12:00 – 14:00 i 14:30 – 16:30
Cena biletu: 20 zł od osoby

Goście indywidualni
W soboty i niedziele: godzina 11:00, 12:00, 13:00 i 14:00 – opowieść dla dzieci, godzina 15:00, 16:00 i 17:00 – dla młodzieży i dorosłych.
Cena biletu: rodzinny do 5 osób – 50 zł, lub 18 zł od osoby.

Sezon 2019: od 27 kwietnia do 29 września 2019.

Zobacz również:
–> Łódź – atrakcje dla dzieci <–

Florentynów Dolina Skrzatów czy warto rodzinne atrakcje opinie

Lokalizacja: