Darmowa Majówka z atrakcjami w INWAŁD PARK

Brzmi niewiarygodnie? Być może, ale to prawda! W dniach 1-3 maja w Inwałd Parku, na zielonym terenie pomiędzy Parkiem Miniatur a Warownią w godz. 12.00-18.00 odbędzie się Rodzinna Majówka. Wstęp bezpłatny dla wszystkich chętnych.

Inwałd Park to nowość sezonu 2015r. – dwudniowy bilet wstępu do pięciu parków tematycznych: Parku Miniatur, Średniowiecznej Warowni, Dinolandii, Ogrodu Jana Pawła II i Mini Zoo „Kucyk” (bilet normalny 69 zł, bilet ulgowy 59 zł). Bilet można również zakupić online, otrzymując 10% rabat na gastronomię.

Bezpłatne miasteczko piknikowe podzielone będzie na kilka stref. W strefie dziecięcej dla milusińskich przygotowano moc atrakcji – malowanie buziek, gry i zabawy, kolorowanie obrazków, rysowanie, balonowe kreacje. W strefie relaksu kobiety będą mogły skorzystać z porad dietetyka lub usług kosmetyczki - pomalować paznokcie, zrobić makijaż. W strefie tanecznej nie zabraknie skocznych rytmów do pląsów, jak również mega energicznej Zumby. Dla wszystkich smakoszy organizatorzy przygotowali atrakcje kulinarne – smaki greckie, bawarskie, country i … jaskiniowców – oczywiście wszystko w uroczych aranżacjach.

To jeszcze nie koniec atrakcji – majówka uatrakcyjniana będzie występami iluzjonisty, zespołów dziecięcych, pokazami strażackimi, a 3 maja zawita gość chętnie oglądany i rozpoznawalny obecnie przez większość Polaków – finalista Mam talent – Człowiek Flaga – Łukasz Świrk.

Organizatorzy przygotowali jeszcze jedną niespodziankę – wszyscy, którzy w dniach 1-3 maja kupią bilet do Inwałd Parku otrzymają kupon na gratisową kiełbasę z grilla i piwo. Wstęp do strefy piknikowej – BEZPŁATNY! Szczegółowe informacje na stronie Inwałd Parku i pod tel. 515 106 090, info@inwaldpark.pl.