Czerwiec 2020 last minute – przegląd ofert Neckermann Podróże

last minute wakacje z dzieckiem

Jeszcze w czerwcu można wybrać się na rodzinny wyjazd do któregoś z typowo wakacyjnych krajów. Umożliwiają to propozycje last minute Neckermann Podróże.

Gdy planujemy wczasy z dzieckiem za granicą, czerwiec wydaje się idealnym rozwiązaniem. Temperatury na południu Europy czy w północnej Afryce nie są wówczas jeszcze tak wysokie jak w szczycie sezonu, ale zupełnie wystarczające do plażowania i kąpieli w morzu i basenie. Mniej jest też jeszcze wtedy turystów. A to oznacza krótsze kolejki i mniejszy tłok, co ma niebagatelne znaczenie szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi. Także ceny w czerwcu zazwyczaj są bardziej atrakcyjne niż w lipcu czy sierpniu. Zwłaszcza jeśli wybierze się coś z oferty last minute Neckermann Podróże.

Czerwcowe last minute – dojazd własny

Czarnogóra – Ville Oliva**** Petrovac

Niewielka Czarnogóra z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród polskich turystów. W połowie czerwca w nadmorskim kurorcie Petrovac 3-osobowa rodzina (2 dorosłych z dzieckiem do lat 17) za 7-dniowe wczasy zapłaci 4928 zł (2 posiłki dziennie, dojazd własny). Oferta dotyczy pobytu w 4-gwiazdkowym hotelu Ville Oliva, 100 m od plaży i promenady, niedaleko pięknej starówki. Obiekt otoczony jest ogrodem oliwnym, w którym znajduje się basen i oddzielny brodzik dla dzieci. Działa tu także centrum spa z krytym basenem, saunami i jacuzzi. Dla dzieci przewidziano plac zabaw i miniklub.

czerwiec 2017 wczasy last minute oferty

last minute czerwiec Czarnogóra hotele oferty

Chorwacja – Aminess Grand Azur**** Orebic

Rodziny z dziećmi szukające czerwcowego last minute powinny zwrócić uwagę na ofertę hotelu Aminess Grand Azur położonego w chorwackim kurorcie Orebic, na półwyspie Pelješac w Dalmacji. Kompleks znajduje się bezpośrednio przy plaży, jest otoczony lasem piniowym, doskonale widać stąd wyspę Korčula, na którą kursują promy. Można tu korzystać z basenu, tarasu słonecznego, restauracji, baru i boisk sportowych. Dzieci będą się bawić w brodziku i w miniklubie. Przygotowano też program animacyjny w ciągu dnia i wieczorem. Tygodniowe wczasy z dojazdem własnym pod koniec czerwca dla 2 osób dorosłych z dzieckiem do lat 13 to koszt 5718 zł (w cenę wliczone śniadanie).

Sprawdź oferty LAST MINUTE

Czerwiec last minute wakacje oferty ceny

rodzinne wakacje Chorwacja czerwiec opinie

Czerwcowe last minute – przelot samolotem

Bułgaria All Inclusive – Hotel Aurora*** Sveti Konstantin

Jedną z najciekawszych propozycji wczasów w czerwcu jest krótki rodzinny wypad do Bułgarii. W okolicach znanego kurortu Złote Piaski nad Morzem Czarnym leży spokojna miejscowość Sveti Konstantin, a w niej rodzinny 3-gwiazdkowy Hotel Aurora. Znajduje się on 500 m od pięknej piaszczystej plaży i 8 km od Warny – 3. największego miasta Bułgarii pod względem liczby ludności. Na terenie hotelowego ogrodu są 2 baseny i taras słoneczny. Działa tu też brodzik i plac zabaw dla dzieci, można pograć w tenisa i bilard. 3-dniowe wczasy w tym hotelu dla 2 dorosłych z dzieckiem do lat 13 na początku czerwca to koszt 2850 zł. Cena obejmuje wyżywienie w formule All Inclusive.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

oferty biur podróży last minute Bułgaria

hotele oferty Złote Piaski Bułgaria wakacje

Grecja All Inclusive – Hotel SunConnect Evita**** Faliraki, Rodos

Na słonecznej greckiej wyspie Rodos można wypoczywać spokojnie w hotelu SunConnect Evita na obrzeżach znanego kurortu Faliraki. Do piaszczysto-żwirowej plaży Kathara jest stąd około 600 m. Działa tu basen i taras słoneczny, a także brodzik dla dzieci, plac zabaw i miniklub. Można uprawiać aerobik i gimnastykę w wodzie, grać w tenisa, rzutki czy bilard. 6 razy w tygodniu odbywają się animacje (rano i wieczorem). 4-dniowy pobyt dla 2 dorosłych z dzieckiem do 13 lat z opcją All Inclusive w połowie czerwca to koszt 4830 zł.

Rodos wakacje w czerwcu hotele oferty

Rodos Faliraki rodzinne wakacje oferty

Hiszpania – Bahia De Alcudia**** Alcudia, Majorka

Wczasy last minute na Majorce w czerwcu powinny przypaść do gustu wielu rodzinom. Neckermann Podróże oferuje pobyt w hotelu Bahia De Alcudia w Alcudii, 500 m od portu i centrum miasta, oraz 200 m od piaszczystej plaży wyróżnionej Błękitną Flagą. W skład kompleksu wchodzi duży ogród, w którym znajduje się basen, taras słoneczny, Chill Out Lounge, łąka rekreacyjna, a także niewielki park z egzotycznym ptactwem. Można tu zagrać w bilard, minigolfa czy tenis stołowy. W trakcie dnia i wieczorem prowadzone są animacje. Maluchom udostępnia się brodzik, plac zabaw i miniklub. Tygodniowe wczasy na początku czerwca dla 2 dorosłych z dzieckiem do 14 lat kosztują 5475 zł. W cenę wliczone są 2 posiłki dziennie.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

Hiszpania rodzinne wakacje hotele opinie

Majorka hotele ceny oferty noclegi

Maroko All Inclusive – Hotel Kenzi Europa**** Agadir

Maroko również cieszy się rosnącym zainteresowaniem Polaków. To świetne miejsce na wakacje w czerwcu, gdyż nie jest tam wówczas jeszcze tak upalnie jak w lipcu czy sierpniu. Najpopularniejszym kurortem jest tu Agadir nad Oceanem Atlantyckim. Właśnie w tym mieście  zlokalizowany jest proponowany przez Neckermann Podróże 4-gwiazdkowy Hotel Kenzi Europa. Leży niedaleko centrum miasta, mariny i 150 m od piaszczystej plaży (przejście przez ulicę). Na terenie kompleksu znajduje się kilka restauracji i barów, a także ładny ogród, w którym można korzystać z 2 basenów (w tym 1 ze zjeżdżalniami), brodzika dla dzieci z minizjeżdżalniami oraz tarasu słonecznego. Są tu także korty tenisowe, boiska sportowe, siłownia i centrum spa (dostępne za opłatą). Dzieciom spodoba się miniklub i plac zabaw oraz animacje i pokazy florystyczne. Pokój na tydzień z wyżywieniem w formule All Inclusive pod koniec czerwca dla 2 dorosłych z dzieckiem do 15 lat kosztuje 6881 zł.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

Agadir Maroko hotele ceny opinie

MAroko hotele oferty noclegi dla dzieci

Turcja All Inclusive – Sentido Numa Bay***** Incekum

Ekskluzywny, nowo otwarty hotel z mnóstwem atrakcji, położony w niewielkim kurorcie Incekum, około 20 km od Alanyi. Znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Swoim gościom udostępnia restauracje i bary, a także kilka basenów i aquapark ze zjeżdżalniami. Jest tu też profesjonalne centrum fitness, w którym można korzystać za opłatą z sauny, łaźni parowej, zabiegów i masaży. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw, brodzik i miniklub. W ciągu dnia i wieczorem odbywają się animacje. Są też dyskoteki, pokazy taneczne i muzyka na żywo. Tygodniowe wczasy w połowie czerwca dla 3 –osobowej rodziny (2 dorosłych z dzieckiem do 12 lat) zamykają się w kwocie 5606 zł. Wyżywienie w opcji All Inclusive.

Sprawdź oferty LAST MINUTE

czerwiec last minute Turcja wakacje opinie

last minute Turcja czerwiec oferty ceny