Bursztynowe Wzgórze Family Resort Sianożęty

atrakcje dla dzieci Sianożęty Bursztynowe Wzgórze

Położony w nadmorskiej miejscowości Sianożęty resort Bursztynowe Wzgórze zapewnia rodzinom wszystko, co potrzebne do udanego wypoczynku.

Tuż koło Ustronia Morskiego i 10 km od Kołobrzegu, leży kameralna miejscowość Sianożęty, idealna dla wszystkich, którzy szukają ucieczki przed miejskim zgiełkiem. Właśnie tutaj, zaledwie 100 m od plaży, działa ośrodek Bursztynowe Wzgórze. Dzięki swojej lokalizacji i dostępności wielu atrakcji (na terenie samego kompleksu oraz w najbliższej okolicy), jest to obiekt świetnie przygotowany do przyjęcia rodzin z dziećmi.

Sprawdź inne hotele dla rodzin z dziećmibursztynowe wzgórze opinie nad morzem wakacje

Swoim gościom Bursztynowe Wzgórze udostępnia pokoje 2- i 3-osobowe, a także pokoje familijne, rozmieszczone w budynku hotelowym. Można też wynająć 2-3-osobowe domki i wolnostojące 3-pokojowe apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, telewizory i lodówki. Istnieje możliwość dostawki dla dziecka. Wprowadzono te dodatkowe ułatwienia, takie jak wanienki, łóżeczka turystyczne, przewijaki czy krzesełka. Teren ośrodka jest ogrodzony i położony z dala od drogi. W dodatku poza sezonem dzieci do lat 3 nie płacą za nocleg.

Ostronie Morskie rodzinne wczasy opinie

Restauracja w Bursztynowym Wzgórzu serwuje świeże lokalne produkty, w tym wiele dań z ryb. Śniadania, obiady i kolacje dla gości są serwowane w postaci szwedzkiego stołu. Przewidziano także specjalne dania dla dzieci i wegetarian.

ustronie morskie wakacje z dzieckiem z wyżywieniem opinie

Aktywny wypoczynek

Okolice Sianożęt i Ustronia Morskiego doskonale nadają się do rekreacji i aktywnego wypoczynku, nie tylko za sprawą nadmorskiego położenia, ale także dzięki malowniczym lasom, które idealnie nadają się na spacery. W pobliżu przebiega też kilka tras rowerowych. Rowery, jak i sprzęt sportowy można wypożyczyć w ośrodku. Na terenie kompleksu jest też miejsce na ognisko, sala gimnastyczna i boiska sportowe, tuż obok działa stadnina koni, a w oddalonym o 2 km Ustroniu Morskim Aquapark Helios z basenami, saunami, jacuzzi, kortami tenisowymi czy kręgielnią. Bursztynowe Wzgórze organizuje też turnusy rehabilitacyjne.

ustronie morskie aquapark hotel wakacje z dzieckiem opinie

Atrakcje dla dzieci

W Bursztynowym Wzgórzu dzieci mogą bawić się do woli. W ogrodzie przygotowano dla nich drewniane place zabaw i kącik malucha pod dachem, gdzie znajdą różne książeczki, gry i pluszaki. Odbywają się tu zajęcia z animatorami, którzy przeprowadzają gry i konkursy.

sianożęty ustronie morskie wakacje z dzieckiem opinie wakacje z animacjami ustronie morskie sianożęty

Organizowane są też pokazy iluzjonistów, występy cyrkowców, projekcje bajek i dyskoteki. Maluchom na pewno spodoba się też wizyta w oddalonym o 2 km Aquaparku Helios w Ustroniu Morskim, gdzie czekają na nie zjeżdżalnie i inne atrakcje.

 

wczasy z dzieckiem opinie atrakcje

 

Kameralna atmosfera, piękne położenie i sporo atrakcji dla dzieci pozwalają nam przyznać Bursztynowemu Wzgórzu rekomendację Dzieckowpodrozy.pl.

Bursztynowe Wzgórze Family Resort

ul. Wschodnia 4,

78-111 Ustronie Morskie, Sianożęty