Hanza Pałac Wellness & Spa – Bory Tucholskie

hotel z basenem bory tucholskie z atrakcjami dla dzieci opinie gdzie

Cisza, spokój, pełen relaks w magicznym otoczeniu dwustuletniego lasu – tak najprościej można opisać Hanza Pałac Wellness&Spa. Położony niecałe 3 godziny drogi od Warszawy, u wrót malowniczych Borów Tucholskich, to miejsce w którym wypoczynek nabiera nowej jakości.

hanza pałac hotel opinie atrakcje dla dzieci bory tucholskie grudziądz toruń

Sprawdź aktualne promocje i pakiety >>tutaj<<

Tutaj zachwycisz się architekturą, smakami regionalnej kuchni i pięknem otaczającej natury. Hanza Pałac Wellness & Spa to miejsce, w którym zregenerujesz siły i nabierzesz nowej energii dzięki bogatej ofercie zabiegów w strefie Spa. To też miejsce, które pokochają Twoje dzieci.

hotel z basenem bory tucholskie torun grudziadz z atrakcjami dla dzieci spa hotel bory tucholskie z atrakcjami dla dzieci Hanza Pałac

Na skraju pałacowego parku przygotowano duży, pełen atrakcji plac zabaw. Są huśtawki, piaskownica, drabinki czy trampolina i uwielbiane przez dzieci eurobungee. Świetną rodzinną rozrywką i wyzwaniem okaże się wizyta w Parku Linowym. Czynny od wczesnej wiosny do późnej jesieni zaprasza na trasy o różnym stopniu trudności. Pięknie położenie wśród wysokich drzew, wzniesień i stawów czyni go jednym z najatrakcyjniejszych w Europie.

plac zabaw dla dzieci hotel Bory Tucholskie z atrakcjami park linowy bory tucholskie atrakcje dla dzieci hotel Hanza Pałac

Zielone przestrzenie wokół pałacu są również świetnym miejscem do organizacji różnych gier i zabaw, z kolei parkowe ścieżki, wytyczone pomiędzy stawami i poprzez szczyty wzniesień, to znakomite miejsce do przejażdżek rowerowych, joggingu i nordic walking. Tuż obok Pałacu czeka na Was mini-Zoo, w którym poobserwować można kozy, owce czy lamy.

Bory Tucholskie to też świetne warunki do rodzinnych spływów kajakowych. Rzeka Wda wypływa z Jeziora Krążno, przepływa przez jeziora Równiny Charzykowskiej, lasy Borów Tucholskich i uchodzi do Wisły w Świeciu. Do wyboru jest aż 5 tras o różnym stopniu trudności.

rodzinny spływ kajakowy Bory Tucholskie gdzie opinie

Rodzinny wypoczynek w Hanza Pałac Wellness & Spa można połączyć z nauką jazdy konnej. Obiekt współpracuje ze Stajnią Rulewską, która specjalizuje się w nauce jazdy konnej dla dzieci. W Stajni są również kucyki, które będą największą atrakcją dla najmłodszych.

hotel z nauką jazdy konnej dla dzieci Bory Tucholskie noclegi

Co jednak gdy pogoda zaskoczy deszczem? Jedno z pałacowych pomieszczeń zostało zmienione w uroczą salę zabaw, z mnóstwem zabawek, playstation, a nawet bilardem. Niezależnie od pogody, korzystać możecie z uroków strefy basenowej i jacuzzi. Ta zapewnia wyjątkowy widok na park.

Sprawdź aktualne promocje i pakiety >>tutaj<<

wczasy z dzieckiem opinie atrakcjeZe względu na ciekawe dopasowanie do potrzeb rodzin z dziećmi, Hotel Hanza Pałac Wellness & Spa otrzymuje Rekomendację Dzieckowpodrozy.pl.

HANZA PAŁAC WELLNESS & SPA **** Rulewo 13 86-160 Warlubie k. miasta Grudziądz ZJAZD WARLUBIE, 10 MIN. OD TRASY A1 www.hanzapalac.pl tel.: +48 52 320 90 94