Będąc daleko

rodzinne podróżowanie blog opinie

Sprawdźcie nowy ciekawy blog o małych i nieco większych podróżach z dziećmi prowadzony przez młodą mamę.

"Będąc daleko" to blog, który autorka – Kasia – założyła z chęci podzielenia się z innymi tym, co dla niej najważniejsze, a więc swoimi przemyśleniami na temat wychowywania dzieci i spędzania z nimi czasu. Trzeba tu wspomnieć, że autorka jest mamą dwóch córek. Wspólnie z mężem stara się rozbudzić w swoich dzieciach głód świata. Zresztą mieszkają obecnie za granicą. Wszystkie opisywane na blogu podróże i sytuacje to wynik własnego doświadczenia, podawane w sposób prosty, ale szczery i autentyczny, bez silenia się na oryginalność za wszelką cenę.

Będąc daleko opinie wczasy blog

Na blogu znaleźć można relacje z rodzinnych wycieczek po Europie, głównie po Niemczech, ale też Włoszech, Czechach czy Szwecji. Są to zarówno wyprawy do znanych atrakcji turystycznych, jak i opisy wspólnie spędzonego czasu na spacerach w lesie, rowerowych eskapadach, spływach kajakowych, wizytach w zoo czy cyrku. Dowiecie się, gdzie podają najstarsze piwo na świecie, zobaczycie zdjęcia saksońskich i bawarskich zamków, ogromnej jaskini Grotta Gigante, skoczni narciarskiej w Klingenthal i jeziora Bodeńskiego.

wczasy z dzieckiem opinie atrakcje blog

Oprócz opisów podróży na blogu można znaleźć wiele porad i spostrzeżeń, które pojawiły się w trakcie wychowywania dzieci. Są pomysły na to, jak bawić się z dziećmi, gdy pogoda nie dopisuje, sposoby rozwiązywania problemów w trakcie podróży i praktyczne wskazówki. Są też przemyślenia pojawiające się w trakcie obserwacji dorastających dzieci i całkiem szczere refleksje pokazujące, jak dzieci potrafią zmienić nasz świat. Przekonajcie się o tym sami odwiedzając bedacdaleko.blogspot.de.

blog o podróżach z dzieckiem