Wodne Ogrody Wejherowo – park wodny [otwarte!]

wodne ogrody wejherowo aquapark park wodny otwarcie ceny 2023

Już otwarte! Na turystycznej mapie Pomorza pojawi się nowy park wodny na otwartym powietrzu. Takiej atrakcji nie ma w okolicy Trójmiasta, więc można się spodziewać, że "Wodne Ogrody" w Wejherowie będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Sprawdzamy jak wyglądają "Wodne Ogrody" i ile kosztuje wejście na baseny.

wodne ogrody wejherowo opinie aquapark nad morzem otwarcie

Zobaczcie jak wyglądają "Wodne Ogrody Wejherowo"

'Wodne Ogrody' otwarte W piątek (11 sierpnia) "Wodne Ogrody" zostały oficjalnie otwarte❗️ Zjeżdżalnie przetestowali już pierwsi miłośnicy wodnych szaleństw 😊🏊‍♂️ 📷 Twoja Telewizja Morska Opublikowany przez Nadmorski24.pl Piątek, 11 sierpnia 2023

 Kompleks "Wodne Ogrody" znajduje się między ulicami Kalwaryjską i Strzelecką.  To w tym samym miejscu  w 1939 r. otwarto miejski basen zewnętrzny, jednak od wielu lat teren był zaniedbany i "straszył". Dziś teren jest nie do poznania. Pięknie zagospodarowana okolica i kompleks podgrzewanych basenów zewnętrznych robi wrażenie. Czego potrzeba do szczęścia? Chyba już tylko pogody :)   Czytaj dalej...sprawdzamy ceny biletów!

Polecamy: Rumia-atrakcje dla calej rodziny

Czy nowa inwestycja okaże się strzałem w dziesiątkę? Wygląda na to, że baseny zewnętrzne "Wodne Ogrody" mogą stać się jedną z popularniejszych atrakcji w okolicy. Koszt inwestycji to ok. 45 mln zł. Kwota robi wrażenie! Warto podkreślić, że realizacja inwestycji otrzymała unijne wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, jako kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne.

wodne ogrody Wejherowo baseny zewnętrzne aquapark park wodny opinie ceny atrakcje otwarcieaquapark Wejherowo baseny zewnętrzne nad morzem opinie wodne ogrody ceny bilety godzinywodny plac zabaw dla dzieci Wejherowo wodne ogrody opinie atrakcje Aquapark

Podgrzewane baseny zewnętrzne "Wodne Ogrody" Wejherowo

Park Wodny prezentuje się imponująco. Do dyspozycji Gości będą m.in. trzy zjeżdżalnie wodne, w tym jedna pontonowa o długości ponad 100 metrów. Tym co ucieszy najmłodszych będzie z pewnością wodny plac zabaw oraz brodzik z wodnymi atrakcjami. Na terenie "Wodnych Ogrodów" brakuje też dużego basenu rekreacyjnego wyposażonego w dodatkowe atrakcje takie jak dzika rzeka, masażery wodne i powietrzne czy kurtyny wodne. Na spragnionych relaksu czekać będą też trzy wanny jacuzzi. Co ważne, woda we wszystkich basenach będzie podgrzewana.

 

"Wodne Ogrody" Wejherowo -ceny biletów

Obiekt dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami, otwarty będzie w godz. 10-20. Posiadacze Wejherowskiej Karty Mieszkańca mogą liczyć na 50-procentową zniżkę.

Ceny biletów:

  • Bilet normalny godzinny kosztuje 40 zł
  • trzygodzinny -  80 zł
  • całodniowy – 100 zł
  • Posiadacze Karty Mieszkańca zapłacą kolejno: 20 zł, 40 zł i 50 zł. Dzieci do lat 3 mają wstęp wolny.
wodne ogrody aquapark park wodny Wejherowo baseny zewnętrzne atrakcje dla dzieci opinie

Sprawdźcie koniecznie: Półwysep Helski - najlepsze atrakcje dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *