Family experience w Atrium Reduta

Strefa WOW_Atrium Reduta-plac zabaw dla dzieci Warszawa centrum Handlowe

Zmodernizowana Atrium Reduta w Warszawie jest dziś doskonałą destynacją dla rodzin z dziećmi, które potrzebują w jednym miejscu zrobić zakupy, zjeść zdrowy obiad i spędzić wspólnie czas wolny na wartościowej, unikalnej rozrywce. Dzięki zakończonej niedawno przebudowie centrum zyskało nową strefę restauracyjną, a także szereg propozycji idealnych zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci oraz ich opiekunów.

Plac zabaw, że WOW!

We współpracy z hiszpańską firmą projektową The Leisure Way, w galerii powstał bezpłatny plac zabaw – Strefa WOW – nowatorska i wielofunkcyjna przestrzeń dostosowana do potrzeb zarówno maluchów, jak i starszaków. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka w niej szereg wyzwań sprawnościowych, a na młodszych bezpieczna przestrzeń do spokojnej zabawy i bezkresnego eksplorowania. Założeniem projektu było stworzenie pozytywnej, przepełnionej pastelami strefy – sprzyjającej rozrywce i dobrym nastrojom, która dzieciom zapewni bezpieczną zabawę, a rodzicom możliwość zrobienia zakupów czy rozmowy. Strefy takiej, że naprawdę WOW – warto samemu się o tym przekonać!

plac zabaw Atrium Reduta Wow sala zabaw Warszawa centrum handlowe

Bliskość drogerii, w której – w razie zapotrzebowania – można nabyć środki higieniczne czy coś do picia dla malucha, sąsiedztwo pokoju rodzica z dzieckiem i toalety oraz nowej strefy restauracyjnej Przystanek Smaku i hipermarketu to dodatkowe udogodnienia, które z pewnością spotkają się z przychylnością opiekunów.

Bajkowa przestrzeń na przyjęcia i dobrą zabawę

Z myślą o rodzicach poszukujących ciekawej przestrzeni na przyjęcia urodzinowe swoich pociech oraz nieszablonowej rozrywki, Atrium Reduta uruchomiła także salę zabaw Euro Lider. To bajecznie kolorowa, wymarzona przestrzeń do zabawy dla młodszych i starszych. Szaleństwo w małpim gaju, nurkowanie w basenie pełnym kolorowych piłek, domek Baby Jagi, pełne emocji zjazdy na kolorowych zjeżdżalniach czy też wizyta w chatce na kurzej łapce dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń.  A wszystko to w niezwykłej scenerii, która dzięki wyjątkowym iluminacjom, prezentuje się jak kraina z baśni. Dzieci mogą w niej spędzić czas pod opieką rodziców lub oddać się zabawie pod czujnym okiem animatorów, którzy zaopiekują się maluchami w czasie, gdy ich opiekunowie będą robić zakupy. Z myślą o rodzicach w strefie znajduje się też kawiarnia i szereg miejsc siedzących.

Sala zabaw Atrium Reduta Warszawa centrum handlowe atrakcje dla dzieci opinie

Interaktywna rozrywka dla starszych

Metamorfoza Reduty zaowocowała także przestrzenią dla starszych dzieci oraz dorosłych – Be Happy Museum. To unikalne miejsce dla wszystkich fanów Instagrama i selfie. Wielbiciele social mediów mogą w nim zrobić niezliczoną ilość zdjęć na tle kolorowych autorskich scenografii, nakręcić teledyski oraz filmiki na TikToka, czy też po prostu miło spędzić czas w sposób twórczy i niestandardowy.

Gratką dla starszaków jest też unikalna przestrzeń gamingowa – Strefa Gracza x-kom – w której fani rozgrywek mają możliwość przetestowania na miejscu najnowszego sprzętu oraz szeregu akcesoriów, a także wzięcia udziału w realnych rozgrywkach.

Be Happy Museum Warszawa-atrakcje dla dzieci Atrium Reduta plac zabaw opinie

Rozszerzona rzeczywistość

Ostatnią nowością rozrywkową Atrium Reduty jest interaktywna ścieżka edukacyjna 3D dla rodzin, której uczestnicy mogą zobaczyć dzikie zwierzęta w przestrzeni centrum handlowego, a przy okazji poznać szereg ciekawostek z ich życia. Ekspozycja jest oparta na technologii Augumented Reality stanowiąc alternatywę dla typowych eventów organizowanych przez centra dla rodzin z dziećmi. Formuła, w jakiej się odbywa, zapewnia dystans społeczny, a tym samym komfort udziału.

Wystawa doskonale się sprawdzi podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów oraz deszczowych dni. Jest też znaczącym udogodnieniem dla rodzin udających się do Reduty na zakupy. Unikalna rozrywka z pewnością wzbudzi zainteresowanie dzieci, będzie ciekawym pomysłem na wartościowe, wspólne spędzenie czasu wolnego oraz ułatwi rodzicom załatwienie wszystkich sprawunków, zwłaszcza w gorącym okresie przedświątecznym.

Uczestnicy wystawy, po pobraniu aplikacji mobilnej „Kolorowe centrum świata” z GooglePlay lub Appstore, skanują kody QR rozlokowane w całej galerii handlowej, odnajdując kolejne ukryte w niej dzikie zwierzęta i poznając ich świat z bliska. Udział w wystawie wymaga różnorodnych interakcji. Z każdym z najdzikszych zwierząt można zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie, publikując je w mediach społecznościowych. Ta nietypowa podróż przez niezwykle barwny i pasjonujący świat dzikich zwierząt zapewnia niezapomniane, nowe doznania, a przy okazji wielkich emocji, dostarcza także potężną bazę wiedzy o zwierzętach i środowisku. Za przejście wystawy i wykonanie prostych zadań na uczestników czekają upominki.

Menu dla dzieci i dorosłych w Przystanku Smaku

Po intensywnej zabawie warto złapać oddech i nabrać energii w nowej strefie restauracyjnej Atrium Reduta, której oferta obejmuje także menu dziecięce. Na fanów azjatyckich specjałów czeka Silver Dragon z propozycją kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej, przygotowanej przez rodzimych azjatyckich kucharzy. Kulinarną podróż śladami smaków Morza Śródziemnego zaserwuje klientom Mąka i Oliwa. Domowe obiady – pyszne pierogi, sycące kotlety, zdrowe zupy i świeże surówki to z kolei początek długiego menu Mleczarni Jerozolimskiej – oferującej dania naszej rodzimej kuchni. Lokal serwuje potrawy oparte na oryginalnych polskich przepisach, z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych i nieprzetworzonych składników. Fanów ulicznego jedzenia oraz najwyższej jakości wołowiny obsłuży z kolei Republika Burgera, a miłośników najsłynniejszych dań z kurczaka – KFC.

Przestrzeń restauracyjna została zaprojektowana tak, by stanowiła atrakcję także dla dzieci. Bezpośrednio z Przystankiem Smaku sąsiaduje strefa dla najmłodszych. Dzięki temu rodzice mogą spokojnie zjeść czy porozmawiać, podczas gdy ich dzieci oddają się beztroskiej zabawie.

Gdzie zjeść z dzieckiem Warszawa Atrium Reduta centrum handlowe opinie

Znane dziecięce brandy

Kiedy pociechy świetnie się bawią, rodzice mogą także skorzystać z oferty sklepów z asortymentem dziecięcym. W Atrium Reduta znajduje się duży salon Sinsay, w którym można znaleźć ciekawą propozycję akcesoriów, artykułów dla domu oraz duży dział z ubrankami dla maluchów. Odzież dziecięcą, zabawki i wiele dodatków rodzice znajdą także w Pepco, H&M oraz Reserved. W Reducie znajduje się także salon Bartek z ofertą obuwniczą.

Z myślą o licznie odwiedzających Redutę rodzinach z dziećmi galeria wprowadziła także dodatkowe udogodnienie – parking podziemny centrum handlowego jest bezpłatny w soboty i niedziele. W tych dniach, w tym również w niedziele, do dyspozycji klientów jest także Carrefour.

Zmodernizowana Atrium Reduta to kompaktowe, nowoczesne centrum handlowe, w którym rodziny z dziećmi szybko i skutecznie załatwią wszystkie sprawy – od drobnych usług, przez zakupy, po spotkania przy wspólnym stole czy na rodzinnej, kreatywnej zabawie. Miejsce bliskie i sąsiedzkie, które ugości, zainspiruje, zapewni nowe, unikalne doświadczenia. Doceniane przez wielu klientów za łatwą nawigację, zlokalizowanie większości sklepów na jednym poziomie i kameralną atmosferę.