Aquapark Suwałki

Nie masz pomysłu na rodzinne popołudnie? Chcesz nieco rozerwać się w rodzinnym gronie? A może po prostu szukasz ciekawej atrakcji dla swoich dzieci? Zabierz je do aquaparku w Suwałkach!

Sprawdź koniecznie – największa zjeżdżalnia dla dzieci i…

atrakcje Suwałki Plaza

 

Aquapark Suwałki – rodzinne atrakcje

Budowę aquaparku w Suwałkach zakończono pod koniec 2010 roku i obecnie jest on jednym z najnowocześniejszych wodnych kompleksów w północno-wschodniej Polsce, gdzie na rodziny z dziećmi czeka sporo atrakcji! Jeszcze przed wejściem do obiektu dzieci mogą pobawić się na powstałym w 2015 roku w ramach budżetu obywatelskiego – Miejskim Placu Zabaw. Znajduje się tam strefa dla młodzieży i strefa seniora, atrakcje dla dzieci i sprzęt sportowo-rekreacyjny.Suwałki atrakcje dla dzieci park wodny aquapark opinie

Na kompleks w Suwałkach składają się: część rekreacyjna i część sportowa. W strefie basenowej czeka na nas basen sportowy, który spełnia wszystkie wymogi Polskiego Związku Pływackiego. Spodoba on się zarówno zawodowym pływakom, jak i amatorom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą dziedziną sportu. Zaraz obok tego basenu znajduje się widownia, która jest w stanie pomieścić aż trzysta osób.

Rodzinom z dziećmi z pewnością spodoba się basen rekreacyjny, gdzie możemy przyjemnie spędzić czas i odpocząć. Na najmłodszych czeka tutaj brodzik z  jeżem wodnym i grzybkiem. Nie brakuje biczy wodnych, hydromasażu i dwóch zjeżdżalni: wewnętrzna rurowa o długości 56 metrów, dwie zjeżdżalnie zewnętrzne rurowe (o długości ponad 100 metrów!) i otwarta zjeżdżalnia rodzinna. Znajdziemy też basen do nauki pływania (ma głębokość 1,35 m), który połączony jest z basenem rekreacyjnym i sztuczną rzekę.

Suwałki co robić z dzieckiem rodzinne atrakcje aquapark opinie

Zobacz też:
–> Suwałki – Szlak Krasnoludków <–

W auqaparku w Suwałkach nie zabrakło również saun. W kompleksie saun znajdziemy: saunę fińską, rzymską łaźnię parową, sanarium i saunę na podczerwień. To idealny sposób na poprawę samopoczucia i chwilę relaks. Z kolei w grocie solnej możemy liczyć na pozytywne doznania spotęgowane szumem wody, śpiewem ptaków i przyjemną muzyką. W budynku aquaparku (na pierwszym piętrze) mieszczą się również: Centrum Rehabilitacji Melius, salon fryzjersko-kosmetyczny i Olimpia Fitness Club.

rodzinne atrakcje w Suwałkach basen aquapark Suwałki ceny opinie

Aquapark Suwałki – Cennik i godziny otwarcia

Strefa basenowa – czynna codziennie od 6:00 do 22:00.
Bilet normalny:
Od poniedziałku do piątku: 1 godzina – 16 zł, 2 godziny – 21 zł, 3 godziny – 25 zł, bez limitu – 33 zł.
Soboty, niedziele i święta: 1 godzina – 18 zł, 2 godziny – 25 zł, 3 godziny – 30 zł, bez limitu – 37 zł.
Bilet ulgowy i rodzinny:
Od poniedziałku do piątku: 1 godzina – 14 zł, 2 godziny – 17 zł, 3 godziny – 21 zł, bez limitu – 27 zł.
Soboty, niedziele i święta: 1 godzina – 16 zł, 2 godziny – 21 zł, 3 godziny – 22 zł, bez limitu – 29 zł.
Dzieci do lat 3: bezpłatnie

Strefa saun – czynna codziennie od 14:00 do 22:00.
Bilet normalny: 1 godzina – 15 zł, 2 godziny – 21 zł.
Bilet ulgowy: 1 godzina – 13 zł, 2 godziny – 18 zł.

Grota solna
Bilet normalny – 10 zł.
Bilet ulgowy / rodzinny – 8 zł

atrakcje dla dzieci w Suwałkach aquapark rodzinne atrakcje opinie

Lokalizacja: