Park Trampolin JumpWorld Wrocław

Jump World Wrocław rodzinne atrakcje

Radość z beztroskiego skakania na trampolinach i świetny sposób na zbudowanie formy – zajęcia w JumpWorld we Wrocławiu to doskonała zabawa dla całej rodziny.

Największy park trampolin we Wrocławiu gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie dla każdego. Dzieci mogą tu wykorzystać swoją niespożytą energię, młodzież rozwijać sportowe zainteresowania, a dorośli zadbać o kondycję. Skakanie na trampolinach w JumpWorld wszystkim sprawia przyjemność, dlatego to doskonałe miejsce na rodzinny wypad. Co więcej, różnorodne możliwości zabawy rozbudzają też kreatywność, a wykwalifikowani instruktorzy dają wskazówki dotyczące korzystania z trampolin i dbają o bezpieczeństwo.

JumpWorld Wrocław trampoliny atrakcje dla dzieci

Atrakcje Park Trampolin JumpWorld Wrocław

Hala JumpWorld podzielona jest na kilka stref, dostosowanych do różnego rodzaju aktywności. W każdej z nich czekają inne atrakcje i możliwości.

Arena Główna – największa strefa wypełniona trampolinami pozwalającymi na beztroską zabawę i odrobinę szaleństwa. Może tu skakać wiele osób jednocześnie, tak jak tylko mają ochotę.

Strefa Basketu – boisko do koszykówki, na którym każdy poczuje się jak Michael Jordan czy LeBron James. Odbijając się od trampolin, można wzbić się wysoko i wykonać efektowne wsady do kosza.

Strefa Siatkówki – nie trzeba mieć już dwóch metrów wzrostu, żeby popisywać się atakami z wysokiego pułapu. Każdy też może zablokować dużo wyższego zawodnika, jeśli tylko odpowiednio wybije się z trampoliny.

Jump world Wrocław zajęcia dla dzieci

Strefa Dodgeball – niezwykłe boisko do zbijaka. Dzięki trampolinom można wykonywać rzuty z wyskoku i widowiskowe uniki, które czynią tę popularną grę jeszcze bardziej emocjonującą.

Bieżnia Akrobatyczna – tutaj można ćwiczyć nawet najbardziej karkołomne tricki i akrobacje bez obawy o bezpieczeństwo. Może ktoś w trakcie zabawy odkryje w sobie prawdziwy akrobatyczny talent.

Basen z gąbkami – zawsze miękkie lądowanie, niezależnie od tego, jak szalone ewolucje chciałoby się wykonać. Przyjemne gąbki zapewniają wesołą zabawę bez żadnych konsekwencji.

Jump World Wrocław atrakcje dla dzieci

W parku trampolin prowadzone są też lekcje wychowania fizycznego dla szkół oraz regularne zajęcia dla wszystkich chętnych dzieci w ramach Jump School. Można tu też zorganizować urodziny dla maluchów. Poza tym odbywają się zajęcia Jump Fitness, które są dużo przyjemniejsze od zwykłego fitnessu.

Godziny otwarcia Park Trampolin JumpWorld Wrocław

codziennie – 10.00-22.00

Z obiektów JumpWorld korzystać mogą dzieci od lat 3 do 13 tylko pod nadzorem rodzica/opiekuna oraz dzieci od 14 do 18 lat po podpisaniu przez rodzica/opiekuna pozwolenia dostępnego na stronie www.jumpworld.pl lub na miejscu.

Park Trampolin JumpWorld

www.jumpworld.pl