Łódź Aquapark Fala

Aquapark Fala Łódź

Bez względu na pogodę, dzieci zawsze chętnie oddadzą się wodnym szaleństwom. A jeśli zorganizuje im się dodatkowe atrakcje, to można być spokojnym, że zapewni im się rozrywkę na cały dzień. W łódzkim Aquaparku Fala na pewno się nie zawiodą.

Zamiłowanie dzieci do wody jest bezdyskusyjne. Ale jeszcze bardziej uwielbiają one aktywny wypoczynek. Dlatego tak dużym powodzeniem cieszą się wśród nich aquaparki. Dużo ruchu, biegania i pływania w połączeniu z wodą oznacza najlepszą zabawę. W łódzkim parku wodnym, jednym z największych tego typu obiektów w Polsce, czeka mnóstwo atrakcji różnego rodzaju, zarówno dla maluchów, jak i dla nieco starszych. Już sama forma architektoniczna, którą stanowią 3 budynki nawiązujące kształtem do piramid, zapowiada egzotyczne doznania. W środku natomiast zobaczymy charakterystyczny dla oranżerii przeszklenia oraz palmy.

Park wodny Łódź

Atrakcje Aquapark Fala 

Kompleks składa się z 3 części: czynnej przez cały rok wewnętrznej, działającej w sezonie letnim zewnętrznej oraz Świata Saun.

W środku znajduje się basen sportowy, basen rekreacyjny, basen dla dzieci z zabawkami, oraz niezwykle popularny basen z falą. Prawdziwą furorę robią dwie mega zjeżdżalnie z efektami dźwiękowymi i świetlnymi, mające długość 130 m i 146 m. Zjazd zaczyna się na wieży położonej na wysokości 16,5 m i trwa około pół minuty. Można tu również korzystać z jacuzzi i masaży wodnych.

Część zewnętrzna składa się z 2 basenów – rekreacyjnego i sportowego połączonych rwącą rzeką. W obu korzystać można z wodospadów masujących, siedzisk do masażu i biczów wodnych. Jest tu też basen dla dzieci z podgrzewaną wodą i dwoma mini zjeżdżalniami. Wokół basenów rozpościera się plaża z leżakami, Bar Lodowy w stylu karaibskim oraz duży plac zabaw. Działa tu też ekstremalna zjeżdżalnia Kamikaze.

Świat Saun to miejsce, w którym rodzice mogą zadbać o zdrowie i urodę. Mieści się tu 5 różnych saun, tepidarium, pokój relaksu i duże jacuzzi.

Rodzinny aquapark Łódź

Ceny biletów Aquapark Fala Łódź

  aquapark fala łódź cennik 2019