Papugarnia w Aquapark Reda

Papugarnia Reda Aqua Park ceny biletów

W najnowszym  w Polsce aquaparku w Redzie powstała nowa atrakcja – pełna egzotycznych ptaków papugarnia.

Po zwiedzaniu zapraszamy na atrakcje dla dzieci Port Rumia

W maju 2017 roku do mieszkających już w aquaparku w Redzie rekinów dołączyły kolejne, równie niezwykłe jak na polskie warunki zwierzęta – papugi. Można podziwiać tu około 50 ptaków w wyjątkowych barwach – m.in. ary, amazonki, kakadu czy żako. Najczęstszym miejscem ich występowania w naturze jest Ameryka Południowa. Są oswojone, można je pogłaskać, nakarmić, a z niektórymi nawet porozmawiać.

Sprawdź koniecznie: Aquapark Reda - opinie, ceny, atrakcje

papugarnia Reda rodzinne atrakcje

Domem papug jest niezwykłe wnętrze zbudowane z drewna, nazywane Halą Odlotów. Ptaki mają tu swoje drabinki, podesty i zabawki. Z papugami łatwo się zaprzyjaźnić, są sympatyczne, można zrobić sobie z nimi zdjęcie. Wiele z nich ma swoje imiona, np. Ernie i Bernie, Coco i Chanel czy Kaczorek. Warto posłuchać, co mają do powiedzenia i nauczyć je kilku nowych słów. To także świetne miejsce na organizację urodzin.

Papugarnia Reda ceny biletów

Godziny otwarcia Papugarnia Reda

Codziennie od 11.00 do 19.00

Ceny biletów Papugarnia Reda

Normalny – 19 zł Ulgowy – 15 zł Rodzinny (1 dorosły + 1 dziecko) – 31 zł Rodzinny (1 dorosły + 2 dzieci) – 40 zł Rodzinny (2 dorosłych + 1 dziecko) – 44 zł Rodzinny (2 dorosłych + 2 dzieci) – 56 zł Każde kolejne dziecko – 12 zł

Papugarnia Reda atrakcje opiniePapugarnia Aquapark Reda ul. Morska 5 84-240 Reda