MY LITTLE PONY: Przyjaźń to magia- cześci 20 i 21

my little pony przyjaźń to magia film online dvd

Kojarzycie kucyki Twilight Sparkle, Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie? Z pewnością Wasze dzieci je uwielbiają. Seria My Little Pony podbiła serca dziewczynek na całym świecie. Dziś zapraszamy Was na kolejne opowieści o magii przyjaźni,  w najnowszych częściach bestsellerowej serii na DVD!

Pełne zabawy i akcji nowe części „My Little Pony: Przyjaźń to magia” na DVD już od 11 października! W każdym wydaniu DVD aż 6 pełnych przygód odcinków!

>>Sprawdź ceny i promocje na DVD My Little Pony<<

PRAWDZIWE PRZYJACIÓŁKI

Twilight Sparkle, spędza całe dnie na zgłębianiu magicznych tajników i czytaniu książek. Pewnego dnia wraz ze swoim asystentem Spikiem zostaje zaproszona przez swoją mentorkę i specjalistkę w dziedzinie magii - Księżniczkę Celestię - do miasteczka Ponyville, gdzie ma dowiedzieć się czegoś więcej o przyjaźni. Twilight Sparkle z radością przyjmuje zaproszenie i przybywa do miasteczka, gdzie poznaje swoje przyszłe przyjaciółki: kucyki Applejack, Rarity, Fluttershy, Rainbow Dash i Pinkie Pie. Każdy z kucyków posiada inną osobowość oraz zdolności, które są kluczowymi elementami Klejnotów Harmonii. Nowe przyjaciółki dzielnie stawiają czoła różnym wyzwaniom, bo przyjaźń połączyła ich więzami nie do zerwania!

Zobacz zwiastun online My Little Pony - Przyjaźń to magia część 20 i 21

MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA, CZĘŚĆ 20: WIELKA TAJEMNICA PINKIE

WYDANIE DVD  - W części 20 Rarity zostanie detektywem, Pinkie Pie będzie musiała dochować tajemnicy, a kucyki ze Znaczkowej Ligi wreszcie zdobędą swoje upragnione znaczki!

My Little Pony film online DVD część 20

ODCINKI:

Detektyw Rarity

Rarity detektywem! Elegancki kucyk postanawia udowodnić, że jej przyjaciółka Rainbow Dash jest niewinna.

Kuce w wielkim mieście

Znaczki Rarity i Applejack zaczynają świecić i przyjaciółki wyruszają na Manehattan, gdzie mają wypełnić misję wyznaczoną im przez znaczkową mapę.

Siostrzany turniej

Applejack i Apple Bloom trenują do Siostrzanych Zawodów, jednak znaczkowa mapa wzywa starszą siostrę do wypełnienia misji i Apple Bloom jest niepocieszona…

Poszukiwacze zaginionych znaczków

Kucyki ze Znaczkowej Ligi przekonują się, że pomaganie kucykom w odkrywaniu talentów to coś, co sprawia radość. Za poświęcenie i pomoc zdobywają w końcu upragnione znaczki! Całe Ponyville świętuje to wydarzenie.

Wielka tajemnica Pinkie

Pinkie Pie przez przypadek dowiaduje się, że Shining Armor i Księżniczka Cadance spodziewają się potomka. Musi teraz dochować tajemnicy przed przyjaciółkami, co okazuje się niezwykle trudne…

Wspólne Święta

Applejack wyjeżdża do domu rodziny Pie, aby spędzić tam święta. Applejack tłumaczy młodszej siostrze, że Święto Serdeczności to nie tylko słodycze i prezenty.

MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA, CZĘŚĆ 21: GŁÓWNA ATRAKCJA

WYDANIE DVD - W części 21 Twilight i Fluttershy zostaną wysłane przez znaczkową mapę na nową misję - w Góry Szumiących Traw, Pinkie Pie zaangażuje się w organizację Festiwalu Pomocnych Kopytek, a przyszłość Equestrii ponownie zostanie zagrożona…

Film My Little Pony DVD część 21

ODCINKI:

Noc koszmarów

Fluttershy chce przezwyciężyć swoje lęki i postanawia wraz z przyjaciółkami wziąć udział w Nocy Koszmarów.

Żartowniś Discord

Twilight jest zaniepokojona podejrzanym zachowaniem Discorda. Uważa, że za bardzo zbratał się z jej przyjaciółkami, a to nie wróży niczego dobrego.

Hooffieldowie, McColtsi

Twilight i Fluttershy zostają wysłane przez znaczkową mapę na nową misję. Mają się udać w Góry Szumiących Traw, aby pogodzić dwie od dawna skłócone rodziny.

Główna atrakcja

Pinkie Pie pomaga w organizacji Festiwalu Pomocnych Kopytek. Udaje jej się pozyskać do współpracy wiele świetnych zespołów, w tym największą gwiazdę w całej Equestrii – Hrabinę Coloraturę.

Znaczki raz jeszcze – część 1

Starlight Glimmer chce się zemścić na Twilight Sparkle i dzięki zaklęciu przenosi się w przeszłość. Przeszkadza Rainbow Dash w wykonaniu Ponaddźwiękowego Bum, co całkowicie zmienia losy Equestrii.

Znaczki raz jeszcze – część 2

Podmieńcy Królowej Chrysalis opanowują Equestrię. Czy Twilight uda się ocalić przeszłość i powrócić do niezmienionej teraźniejszości?

>>Sprawdź ceny i promocje na DVD My Little Pony<<