Wakacje na Malediwach z dziećmi – najlepsze hotele dla rodzin z CARTER®

KC Maldives3 wakacje malediwy atrakcje rodziny z dziecmi
Zima z dziećmi nie musi być zimna, szara i nudna! Jeśli myśleli Państwo o spędzeniu tej pory w tropikach – gorąco polecamy luksusowe wakacje na Malediwach. Nie ma lepszego momentu w roku na oderwanie się od zimowej, polskiej rzeczywistości niż wspaniałe, ekskluzywne wczasy w malediwskim raju. Poniżej przedstawiamy Państwu najbardziej luksusowe i przyjazne najmłodszym, najlepsze rodzinne hotele na Malediwach. Tutaj zarówno dzieci, jak i rodzice zapomną o zimnie, a przy tym spędzą idealne, wspólne wakacje u wybrzeży Oceanu Indyjskiego. 

One&Only Reethi Rah – tutejszy kids club oferuje mnogość atrakcji dla każdego, począwszy od najmłodszych uczestników aż po nastolatków. Dla dzieci poniżej 9 roku życia hotel proponuje wziąć udział w konkursie nurkowania, zajęciach artystycznych czy spróbować sił w zabawach sportowych. Dla starszych dzieci klub OneTribe oferuje programy łączące edukację z zabawą, odkrywanie i poznawanie podwodnego świata atoli malediwskich. Kids ClubOne chwalony jest natomiast ze względu na ciekawą ofertę dla nastolatków, mogą oni dołączyć do najbardziej szalonych turniejów sportowych oraz delektować się koktajlami bezalkoholowymi i lodami w barze Sweet Paradise.

KC Maldives2 wakacje malediwy atrakcje rodziny z dziecmi

Four Seasons Resort Maldives at Kuda Huraa – Kuda Mas Club proponuje aktywny wypoczynek najmłodszym uczestnikom, począwszy od eksploracji wysp, uprawiania ogrodów na wyspach, po naukę jogi przez gry i piosenki, a także malowanie koralowców, czy nawet składanie liści palmowych. Nie zabraknie też lekcji gotowania i mini sesji SPA dla dzieci. Kids club oferuje również możliwość karmienia lokalnych zwierząt.

Six Senses Laamu – Unikatowy kids club The Den zapewni najmłodszym uczestnikom niezapomniane przeżycia, zabierając je w rajski, podwodny świat lub organizując pływanie z delfinami. The Den oferuje także możliwość pikniku na sąsiednich wyspach, poszukiwanie skarbów, jazdę na rowerze, zajęcia z jogi, a także filmy i lekcje gotowania. Dla łakomczuchów zarówno najmłodszych jak i tych dorosłych hotel proponuje wizytę w lodziarni i studiu czekolady.  

Velaa Private Island – Lha Velaa Kids Club to jeden z największych dostępnych klubów dla dzieci na Malediwach i szczyci się największym parkiem wodnym w tym regionie. Wygląd tego miejsca został zaczerpnięty z wyobrażeń córki właściciela hotelu. Tutaj mali goście mogą wziąć udział w wielu niezwykłych zajęciach, od gry w malediwski baseball i grę w klasy Koraa Maldivian, po udział w pokazie talentów lub wyprawę na piracki statek.

KC Maldives1 wakacje malediwy atrakcje rodziny z dziecmi

Soneva Fushi – inspirowane dziecięcą wyobraźnią, The Den jest krainą cudowności dedykowaną najmłodszym. Chłopcy mogą przeczesywać tutaj statki pirackie, a dziewczynki nauczyć się makijażu i najnowszych trendów mody. Kids club posiada również dużą kolekcję klocków Lego i Duplo oraz pokój muzyczny z zestawem perkusyjnym i sprzętem DJ-owskim. W hotelu natomiast oprócz fantastycznego basenu z długą zjeżdżalnią i brodzikiem dla maluchów, znajdziemy lodziarnię z 30 smakami lodów i pokój czekoladowy, oba czynne od rana do nocy.

Niyama Private Islands Maldives – to co wyróżnia ten hotel na tle innych to fakt, że jest jedynym na Malediwach, który posiada kids club dla dzieci już od 12-ego miesiąca życia. Wraz z nim odpowiedni dla małych odkrywców będzie Explorers Children’s Club, który oferuje niezwykłe przygody, takie jak poznawanie otaczającej dzikiej przyrody, pływanie z delfinami, a także odkrywanie sekretów archipelagu. Nie może również zabraknąć szerokiej oferty gier oraz nauki piosenek z tego regionu świata. 

KC Maldives wakacje malediwy atrakcje rodziny z dziecmi

LUX South Ari Atoll Resort & Villas (All Inclusive) – w strefie dedykowanej tylko dzieciom, hotel oferuje najmłodszym prywatny basen, kurs robienia pizzy, poszukiwanie skarbów, lekcje jogi, czy nawet karmienie rekinów. To, czym jednak może się poszczycić LUX South Ari, to specjalna przestrzeń tylko dla nastolatków, czyli Studio 17, gdzie mogą oni pograć w gry planszowe czy ping-ponga. Warto aczkolwiek wspomnieć, że to, co najbardziej przyciąga młodzież, to zawody frisbee i nauka miksowania muzyki na sprzęcie DJ-owskim. 

Constance Halaveli Maldives (All Inclusive) – Constance Kids Club oferuje szerokie możliwości spędzania czasu, w większości na świeżym powietrzu. Klub ma bogato dostosowany program do warunków pogodowych, nawet na deszczowe dni. Hotel posiada również ekskluzywną, otwartą przestrzeń do zabaw, pokazu talentów, czy oglądania filmów. Kids club szczyci się także programem tematycznym dla dzieci na każdy dzień tygodnia, wśród nich mamy możliwość robienia pizzy czy lodów. Dla małych odkrywców polecamy poszukiwanie skarbów i polowanie na kraby. 

Emerald Maldives Resort & Spa (All Inclusive) – Dolphin Kids Club to jeden z największych tego typu obiektów na całych Malediwach, na swoich 1500 m kwadratowych powierzchni dostarcza niezwykłej rozrywki dla dzieci. Ma swój własny park wodny z krętymi zjeżdżalniami, mini basen, trampoliny, ściankę wspinaczkową, a nawet tyrolkę, która przebiega przez całą długość kids clubu. Oprócz prac plastycznych, tworzenia rękodzieła i kina nocnego, dzieci mogą spróbować robienia koktajli z owoców, wziąć udział w lekcjach zumby, czy nauczyć się pieczenia babeczek.

KC Maldives4 wakacje malediwy atrakcje rodziny z dziecmi

Anantara Dhigu Maldives Resort – ten przyjazny rodzinie hotel posiada wspaniały kids club Dhoni, który pobudza fantazje małych piratów. Szeroka gama programów i aktywności daje dzieciom szansę odkrycia podwodnego środowiska dzikiej przyrody wyspy. To, co wyróżnia hotel, to możliwość realizacji wycieczek kulturowych i edukacyjnych dla dzieci, takich jak wizyta w szkółce koralowców czy pomoc w odnowie rafy koralowej pod okiem biologa zamieszkującego wyspę.

Więcej informacji znajdziecie na stronie biura Carter!

Zainspirowały Was pomysły na rodzinne wczasy i luksusowe wycieczki na Malediwy z dziećmi? Zapraszamy do kontaktu:

carter luksusowe podróże rodzinne hotele Malediwy

tel: :22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246 travel@carter.eu

www.carter.eu

Biuro ul. Hoża 50/23 oraz ul. Złota 44 w Warszawie

https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/