Hotel zamek LEGOLAND

Do bazy noclegowej LEGOLAND Billund Resort wiosną 2019 dołączy baśniowy hotel-zamek!

Jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie – LEGOLAND w duńskim Billund – od wielu lat udostępnia swoim gościom niezwykle kompleksową ofertę. Poza setkami atrakcji w parku, przygotowano także kolejne atrakcje w okolicy, które wspólnie tworzą LEGOLAND Billund Resort – jeden z najlepszych na świecie regionów do rodzinnego wypoczynku.

>>Pobierz bezpłatny bilet do LEGOLAND<<

Goście LEGOLANDU nie musieli się także martwić o noclegi – do wyboru mieli między innymi hotel z wieloma tematycznymi pokojami, wioskę wakacyjną z różnymi domkami kempingowymi, a także domy wakacyjne w pobliskim kompleksie Lalandii. Wiosną 2019 otwarto jeszcze bardziej spektakularną inwestycję – ogromny hotel-zamek tuż przy głównym wejściu do LEGOLANDU.

pokoje zamek castle LEGOLAND Hotel 12Baza noclegowa LEGOLAND

Castle Hotel nie tylko zapewnia znacznie więcej miejsc w bazie noclegowej LEGOLANDU, ale także wnosi do niej nowe, unikalne elementy. Całe przedsięwzięcie jest wyjątkowo okazale – na powierzchni 8000 m2 postawiono dwa budynki, każdy po dwa piętra. Oba stylizowane są na średniowieczne zamki, z wieżyczkami, bramami i innymi charakterystycznymi detalami architektonicznymi. W środku czekają na Was 142 pokoje mieszczące łącznie 710 łóżek.

Hotel Castle LEGOLAND Billund zamek noclegi 13

najlepszy hotel w legoland billund zamek CastleWe wnętrzu zaplanowano też restaurację na 300 miejsc z kącikiem do zabaw dla dzieci, a na zewnętrznym dziedzińcu ogromny plac zabaw i naturalnych rozmiarów figury rycerzy czy smoków z klocków LEGO. Także elewację i wnętrza budynków zaprojektowano w ten sposób, by przypominały klocki.

restauracja zamek LEGOLAND hotel

plac zabaw Hotel Zamek LEGOLAND noclegiWszystkie pokoje, a właściwie komnaty w zamku, posiadają łazienkę i maksymalnie 5 łóżek. Są wyposażone w klimatyzację, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę czy żelazko. W cenę pobytu w każdym z pokoi wliczone jest śniadanie.

Dostępne w 3 wariantach:

  • Pokój Czarodzieja – obserwatorium astrologiczne, w którym można odczytywać znaki z gwiazd. Mnóstwo tu uczonych ksiąg, magicznych przedmiotów i eliksirów.
  • Pokój Księżniczki – pełen żywych kolorów, urządzony, jak przystało na księżniczkę, z wyczuciem stylu. Można tu poczuć się jak na prawdziwym dworze.
  • Pokój Smoczego Rycerza – miejsce dla odważnych i dzielnych rycerzy króla, którzy zawsze są gotowi wyruszyć na poszukiwanie skarbów i stanąć w obronie słabszych. Elementami wystroju są herby i oręż, kryje się tu nawet smok.

pokoje hotel castle legoland noclegi zdjęcia opinie


Sprawdź również:
Hotel LEGOLAND Billund

[Głosów:21    Średnia:3.5/5]