hotel zamek LEGOLAND Castle pokoje nowość ceny

Hotel zamek LEGOLAND

Do bazy noclegowej LEGOLAND Billund Resort wiosną 2019 dołączy baśniowy hotel-zamek!

Jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie – LEGOLAND w duńskim Billund – od wielu lat udostępnia swoim gościom niezwykle kompleksową ofertę. Poza setkami atrakcji w parku, przygotowano także kolejne atrakcje w okolicy, które wspólnie tworzą LEGOLAND Billund Resort – jeden z najlepszych na świecie regionów do rodzinnego wypoczynku.

Goście LEGOLANDU nie musieli się także martwić o noclegi – do wyboru mieli między innymi hotel z wieloma tematycznymi pokojami, wioskę wakacyjną z różnymi domkami kempingowymi, a także domy wakacyjne w pobliskim kompleksie Lalandii. Na wiosnę 2019 zapowiedziano jednak otwarcie jeszcze bardziej spektakularnej inwestycji – ogromnego hotelu-zamku tuż przy głównym wejściu do LEGOLANDU.

hotel zamek LEGOLAND Castle pokoje nowość ceny

Baza noclegowa LEGOLAND

Castle Hotel nie tylko zapewni więcej miejsc w bazie noclegowej LEGOLANDU, ale także wniesie do niej nowe, unikalne elementy. Całe przedsięwzięcie zapowiada się wyjątkowo okazale – na powierzchni 8000 m2 staną dwa budynki, każdy po dwa piętra. Będą stylizowane na średniowieczne zamki, z wieżyczkami, bramami i innymi charakterystycznymi detalami architektonicznymi. Znajdą się w nich 142 pokoje mieszczące łącznie 710 łóżek.

hotel zamek LEGOLAND Castle pokoje nowość ceny

hotel zamek LEGOLAND Castle pokoje nowość ceny

hotel zamek LEGOLAND Castle pokoje nowość ceny

We wnętrzu zaplanowano też restaurację na 300 miejsc z kącikiem do zabaw dla dzieci, a na zewnętrznym dziedzińcu ogromny plac zabaw i naturalnych rozmiarów figury rycerzy czy smoków z klocków LEGO. Także elewację i wnętrza budynków zaprojektowano w ten sposób, by przypominały klocki.

Wszystkie pokoje, a właściwie komnaty w zamku, posiadają łazienkę i maksymalnie 5 łóżek. Są wyposażone w klimatyzację, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę czy żelazko.

Dostępne w 3 wariantach:

  • Pokój Czarodzieja – obserwatorium astrologiczne, w którym można odczytywać znaki z gwiazd. Mnóstwo tu uczonych ksiąg, magicznych przedmiotów i eliksirów.
  • Pokój Księżniczki – pełen żywych kolorów, urządzony, jak przystało na księżniczkę, z wyczuciem stylu. Można tu poczuć się jak na prawdziwym dworze.
  • Pokój Smoczego Rycerza – miejsce dla odważnych i dzielnych rycerzy króla, którzy zawsze są gotowi wyruszyć na poszukiwanie skarbów i stanąć w obronie słabszych. Elementami wystroju są herby i oręż, kryje się tu nawet smok.

W cenę pobytu w każdym z pokoi wliczone jest śniadanie.

Sprawdź również:
Hotel LEGOLAND Billund

[Głosów:1    Średnia:5/5]