Escape Kids Poznań – pokoje zagadek dla dzieci

escape kids pokoje zagadek dla dzieci poznań opinie

Rozrywka typu "Escape Room" staje się coraz bardziej powszechna, jednak nie wiele jest miejsc, w których pokoje ucieczek czy zagadek dostosowane są do młodszych dzieci. W Poznaniu właśnie otwarto Escape Kids - to tematyczny Escape Room dedykowany dla dzieci w wieku 4-10 lat.

escape room dla dzieci poznań opinie escape kids

Escape Room to zabawa polegająca na wykonaniu zadania przez grupę 2-5 osób w czasie 60 minut.  W tym czasie należy rozwiązywać logiczne zagadki, szukać przedmiotów, łamać szyfry. Escape Roomy od kilku lat zdobywają coraz większą popularność jako rozrywka dla dorosłych.  Założyciele Escape Kids są fanami tego typu rozrywki, a zarazem rodzicami. Właśnie dlatego postanowili stworzyć miejsce, gdzie dzieci będą na pierwszym planie, a scenariusze gry będą dostosowane właśnie do ich możliwości.

pokoje zagadek dla dzieci Poznań opinie Escape Kids

Pokoje zagadek dla dzieci - Poznań

Pokoje w ECAPE KIDS dostarczają masę zabawy, a do tego pokazują jak w praktyce wykorzystać posiadane umiejętności i współpracować w grupie. To tutaj dzieci rozwiązują zagadki, a dorośli służą dyskretnie radą. W chwili obecnej zapraszamy do pokoju "NEMO", a już niedługo rusza pokój "TARZAN".

HISTORIA POKOJU NEMO:

Nemo zgubił się swoim rodzicom. Podczas samotnej wędrówki przez ocean poznał wiele  interesujących stworzeń i miejsc, jednak jak najszybciej chce wrócić do rodziców.  Pomóżcie rybce wrócić do mamy i taty.

Rezerwacja:

www.escapekids.pl lub tel: 883 525 660

Adres:

ul. Czarna Rola 1/3 Poznań

rodzinny escape room pokój zagadek dla dzieci Poznań gdzie