Park Linowy Jeroniki – Białystok

Szukasz ciekawego miejsca na Podlasiu, gdzie w ciekawy sposób aktywnie spędzisz czas z dzieckiem? A może poszukujesz wyjątkowego miejsca na urodzinowe przyjęcie dla Twojego dziecka i jego przyjaciół? Sprawdź koniecznie ofertę parku linowego Jeroniki w Białymstoku!

A może warto odwiedzić Suwałki? Sprawdź koniecznie: atrakcje dla dzieci Suwałki zjeżdżalnia adv1

Jeroniki - Park Linowy w Białymstoku

Emocje, aktywność i dobra zabawa - to wszystko czeka na rodziny z dziećmi w mieszczącym się w Białymstoku parku linowym Jeroniki. Główną atrakcją tego miejsca jest oczywiście możliwość spróbowania własnych sił na aż pięciu różnych trasach, dostosowanych do wieku i możliwości gości. To aż 817 metrów całkowitej długości tras, 290 metrów zjazdów linowych i aż 94 przeszkody sprawnościowe! Co istotne - wszystkie trasy posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, więc nie musimy się o nie obawiać podczas rodzinnej zabawy.

Białystok gdzie z dzieckiem Podlaskie atrakcje dla dzieci opinie

Park linowy to jednak nie jedyna atrakcja tego miejsca. Mamy również możliwość zagrania w rekreacyjną grę dla całej rodziny - mini golfa! Ten popularny sport może być naprawdę wspaniałą zabawą. Do pokonania mamy aż dziewięć dołków o różnych poziomach trudności i aż 16 przeszkód! Czy uda się nam wbić piłkę do wszystkich?

Na terenie parku linowego Jeroniki nie zabrakło również miejsca na typową zabawę dla dzieci. Czeka na nie tutaj specjalnie przygotowana strefa zabaw, a w niej trampolina, piaskownica i huśtawki. Jest też kącik malucha, boisko do siatkówki, wysoka na 10 metrów dmuchana zjeżdżalnia i slackline. Tutaj naprawdę nie da się nudzić!

Białystok park linowy rodzinne atrakcje dla dzieci opinie

Zobacz również: --> Białystok - atrakcje dla dzieci <--

Podlaskie gdzie z dzieckiem atrakcje dla dzieci Białystok opinie

Park linowy Jeroniki - cennik i godziny otwarcia

Ceny biletów

Park linowy: Trasa "Maluch" - 10 zł Trasa "Dziecięca" - 22 zł Trasa "Średnia" - 32 zł Trasa "Wymagająca" - 32 zł Trasa "Trudna" - 34 zł Trasa "Ekstremalna" - 25 zł Pakiet I - Trasa „Dziecięca” + „Średnia” - 45 zł Pakiet II - Trasa „Średnia” + „Trudna” - 55 zł Pakiet III - Trasa „Wymagająca” + „Trudna” - 55 zł Pakiet IV - Trasa „Średnia” + „Wymagająca” - 55 zł Pakiet V - „Średnia” + „Ekstremalna” - 50 zł Pakiet VI - Trasa „Trudna” + „Ekstremalna” - 50 zł Pakiet VII - Trasa „Wymagająca” + „Ekstremalna” - 50 zł Tyrolka - 10 zł Minigolf: 45 minut - 10 zł

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do niedzieli: 12:00 - 18:00. Białystok gdzie z dzieckiem rodzinne atrakcje opinie Lokalizacja:

Dodaj komentarz

Connect with:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *