Hotel Miłomłyn Zdrój*** Medical Spa & Vitality

wczasy z dzieckiem Mazury noclegi

Pośród pięknej mazurskiej przyrody znajduje się miejsce, w którym cała rodzina może odpocząć i zadbać o swoje zdrowie – Hotel Miłomłyn Zdrój.

Wakacje na Mazurach,
wczasy dla dzieci do lat 8 Gratis!

Miłomłyn to niewielka miejscowość obok Ostródy, która posiada status obszaru ochrony uzdrowiskowej. Powietrze jest tu niezwykle czyste. Okoliczne lasy, z Puszczą Taborską na czele, zachęcają do spacerów i aktywnego wypoczynku, a 19 pobliskich jezior oraz unikatowy Kanał Elbląski stwarzają liczne możliwości uprawiania sportów wodnych, rejsów, wędkowania i rekreacji. W takich warunkach przyjemnie się wypoczywa, a Hotel Spa Miłomłyn Zdrój dodatkowo dba o dobre samopoczucie i zdrowie swoich gości. Udostępnia 48 pokoi z łazienkami i telewizją, łącznie 108 miejsc noclegowych.

Hotel spa Miłomłyn Zdrój opinie z basenem

W hotelu działa basen, sauny, jacuzzi, sala fitness czy siłownia. Basen otaczają panoramiczne okna z widokiem na las, można też korzystać z wodnych zabawek. W ofercie są liczne masaże, zabiegi kosmetyczne, wyszczuplające i rehabilitacyjne. Można tu także zasięgnąć opinii specjalistów, przejść badania diagnostyczne i uzyskać porady lekarskie. Organizowane są turnusy rehabilitacyjne i wczasy odchudzające z bogatym programem. Do wyboru jest także wiele sprofilowanych pakietów pobytowych, np. wczasy rodzinne, wczasy fitness czy spa dla dwojga. Szczególnie podczas wakacji można połączyć pobyt rehabilitacyjny czy odchudzający z świetnie spędzonym czasem z rodziną.

rodzinny hotel Mazury Miłomłyn

Miłomłyn Zdrój to również  2 ha terenów rekreacyjnych, miejscem na grill lub ognisko i możliwością organizacji wieczorów tematycznych . Są tu też korty tenisowe, bezpłatne Wi-Fi oraz restauracja przygotowująca smaczne i zdrowe potrawy, która otrzymała w 2011 roku tytuł Ciekawostki Kulinarnej w ogólnopolskiej akcji Polands 100 Best Restaurants. Sam hotel został wyróżniony znakiem jakości Kid Zone 2015.

rodzinny hotel Miłomłyn Zdrój opinie

pokój zabaw dla dzieci

Miłomłyn Hotel atrakcje dla dzieci opinie (1)

Miłomłyn Hotel atrakcje dla dzieci opinie (3)

Miłomłyn Hotel atrakcje dla dzieci opinie (2)

rekomendacja noclegi dla dzieci

Dzięki świetnym warunkom do spokojnego rodzinnego wypoczynku Hotel Miłomłyn Zdrój otrzymuje rekomendację od portalu Dzieckowpodrozy.pl.

Hotel Miłomłyn-Zdrój***
ul. Ostródzka 2B
14-140 Miłomłyn
milomlynzdroj.pl

 

1 comment

Leave Comment